Benim için tırlattı bile dediler!

Üsküdar Belediyesi'nin Ramazan Şenlikleri kapsamında Yaşar Alptekin de hayranlarıyla sohbet etti.

Benim için tırlattı bile dediler!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üsküdar Belediyesi'nin Ramazan Şenlikleri kapsamında Yaşar Alptekin de hayranlarıyla sohbet etti.

Ramazan ayının eğlence olmadığını söyleyen Alptekin, kendisi için 'Dini reklam malzemesi yapıyor' diyenlere de sert cevap verdi. Alptekin, ''Benim için 'Kafayı yedi, tırlattı, reklam yapıyor' dediler. Kızmadım, sadece dua edip 'İyi ki beni seçti' dedim. Benim de kendime şüpheyle baktığım anlar oldu. 'Böyle bir adamken, nasıl böyle oldum?' diye... Yedi sene oldu, böyle reklam olur mu? Mekke'de namaz kılarken çekilen fotoğraftan sonra olay bu hale geldi. Reklam yapmadım'' diye konuştu.


SabahPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.