Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Türkiye Geneli Seçim Sonuçları...

12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri, Türkiye Geneli Seçim Sonuçları...

Türkiye Geneli Seçim Sonuçları...
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri, Türkiye Geneli Seçim Sonuçları...

Türkiye?de oyların neredeyse tamamı sayıldı. Şu ana kadar sandıkların yüzde 99'u açıldı. Elde edilen sonuçlara göre, iktidardaki AK Parti açık ara önde. AK Parti oyların neredeyse yarısını yüzde 49,9'sine alırken, seçmenlerin yüzde 25,9'i CHP'yi, yüzde 13'ü ise MHP'yi tercih etti. Bağımsız adaylar ise 5,76 oranında oy aldı.

Türkiye'de merakla beklenen tarihi seçimin sonuçları oyların sayılmaya başlanmasıyla birlikte belli olmaya başladı. 2007'deki son seçimlerin ardından oylarını daha da artırdığı gözlenen AK Parti açık farkla önde görünüyor.

Resmi olmayan sonuçlara göre meclis'te AK Parti 326, seçimlere yeni genel başkanla giren CHP 135, kaset skandallarıyla sarsılan MHP 53, BDP'li bağımsız adaylar ise 36 milletvekili kazandı.

12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri, Türkiye Geneli Seçim Sonuçları...Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.11 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.