Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Bağış, Engelliler Pikniğine Katıldı

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Üsküdar Belediyesi'nin Validebağ Korusu'nda düzenlediği geleneksel engelliler pikniğine katıldı.

Bağış, Engelliler Pikniğine Katıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
''Engelli olmak ayıp değil, kabahat değil. Asıl sorun ne biliyor musunuz? Kafası özürlü olan muhalefet anlayışı, Türkiye'ye kem gözle bakan engelli muhalefet. Onlar Türkiye'nin en büyük ayıbı''

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, engelli olmanın ayıp ya da kabahat olmadığını belirterek, ''Asıl sorun ne biliyor musunuz? Kafası özürlü olan muhalefet anlayışı, Türkiye'ye kem gözle bakan engelli muhalefet. Onlar Türkiye'nin en büyük ayıbı'' dedi.

Bağış, Üsküdar Belediyesinin Validebağ Korusu'nda düzenlediği geleneksel engelliler pikniğinde yaptığı konuşmada, parti olarak milletten başka hiçbir limana sığınmadıklarını, hiçbir zaman üzerlerinde tahakküm kurmak isteyen odaklara, çetelere boyun eğmediklerini söyledi.

''Engelli olmak ayıp değil, kabahat değil. Asıl sorun ne biliyor musunuz? Kafası özürlü olan muhalefet anlayışı, Türkiye'ye kem gözle bakan engelli muhalefet. Onlar Türkiye'nin en büyük ayıbı''

Egemen Bağış, piknikteki engelli vatandaşlara hitaben de şunları kaydetti:

''Engelli olmak ayıp değil, kabahat değil. Asıl sorun ne biliyor musunuz? Kafası özürlü olan muhalefet anlayışı, Türkiye'ye kem gözle bakan engelli muhalefet. Onlar Türkiye'nin en büyük ayıbı. Kendi vatandaşına 'bidon kafalı' diyenzihniyet, kendi vatandaşına 'göbeğini kaşır' diye küçümseyerek yaklaşan zihniyet, kendi vatandaşına 'beyinsiz' deme terbiyesizliğini gösterebilen Türkiye'nin anamuhalefet partisi, Çakma Gandi, asıl Türkiye'nin ayıbı onlar. Türkiye'de bir Başbakan'ın seçim otobüsüne ölümcül saldırılarda bulunuluyor. Bir polis kardeşimiz üç gündür yoğun bakımda. Beyefendi terörü lanetleyeceğine, 'rüzgar eken fırtına biçer' diye demeç veriyor. Bu mudur insanlık, bu mudur Türkiye'nin demokrasisine yakışan? Hiçbir seçimde seviyelerini bu kadar düşürmemişlerdi. Başbakan'ın konvoyuna ikidir saldırılıyor, seçim bürolarımıza molotof kokteyli atılıyor, araçlarımıza zarar veriliyor, pankartlarımız indiriliyor, insanlar tehdit ediliyor, şantajlara uğruyor, hatta kaçırılıyor. Neden? 'Hiçbir seçimde olmadığı kadar neden şiddet var' diye düşünüyor musunuz?

Çünkü bu seçim çok önemli. Çünkü bu seçim, 2002'de iktidar olan, 2007'den beri muktedir olan, 2011'de de milleti muktedir kılmaya kararlı olan AK Parti'nin Allah'ın izniyle üçüncü zaferini simgeliyor. Milletin muktedir olmasını istemiyorlar. Milletin bu ülkede kendi değerleriyle barışık, devletle iç içe bu ülkeyi yüceltmesini istemiyorlar.''

Bağış, konuşmasının ardından engellilerden oluşan müzik topluluğunun konserini dinledi.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.