Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Saadet Partisi'nden ilginç protesto..!

Saadet Partisi Üsküdar İlçe teşkilatı pankart ve afişlerinin zabıtalar tarafından sürekli toplatıldığı ve tahrip edildiği iddiasıyla ilginç bir protestoya imza attı.

Saadet Partisi'nden ilginç protesto..!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Pankart ve afişlerinin belediye zabıtaları tarafından sürekli toplatıldığını ve tahrip edildiğini iddia eden Saadet Partililer ''Canlı Pankart Eylemi'' düzenledi.

İstanbul 1.Bölge Milletvekili adayları ile partililer, pankartları ellerinde taşıyarak uzunca bir zincir oluşturarak, anons ve sloganlarla Üsküdar caddelerinde dolaştı.

İstanbul 1.Bölge Milletvekili adayları ile partililer, pankartları ellerinde taşıyarak uzunca bir zincir oluşturarak, anons ve sloganlarla Üsküdar caddelerinde dolaştı.

Bu ilginç eylem sonrasında Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Nizamettin Özcan basın açıklaması yaptı. Özcan, ''Eskiden devletin memurları vardı, tarafsız kalabiliyorlardı. Şimdi hükümetin memurları ve onların üzerinde de taşeron yöneticileri var. Hükümetin taşeron yöneticileri militan gibi AKP'ye hizmet ediyorlar. Her akşam afiş ve pankartlarımızı toplatıyorlar hem de AKP afişleri için yer açıyorlar. Bu haksızlığı millete duyurmak için böyle bir eylemi gerçekleştirdik. Bizimle mücadeleye devam ederlerse biz de eylemlerimizi artırarak sürdüreceğiz.'' dedi.

Basın açıklaması sonrasında saadet partililer eylemlerine son verdi.


Üsküdar 34Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.