Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

AK Parti'nin yeni reklam filmi beğenildi

AK Parti'nin ''Haydi bir daha'' isimli reklam klibi vatandaşlar, yazarlar ve medya patronlarınca çok beğenildi.

AK Parti'nin yeni reklam filmi beğenildi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
AK Parti'nin yeni reklam filmi büyük beğeni topladı. AK Parti'nin geçtiğimiz gün ulusal kanallarda yayınlanmaya başlayan ''Haydi bir daha'' isimli reklam klibi hem Üsküdar Merkezi'nde yaşayan birçok vatandaş hemde ulusal anlamda önemli yazarlar ve medya patronlarınca çok beğenildi.

AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanı A. Kaan Pehlivan'la dün yaptığımız söyleşide ise Pehlivan, reklam filminin bir çok kitleye hitap ettiğini ve vatandaşlarımız tarafından çok beğenildiğini söyledi. Bugün ise ulusal medya başta olmak üzere internet ortamında neredeyse tüm haber sitelerinde konuşulan reklam klibi oldu. İşte klip için ulusal ve yerel basında konuşulanlar;

AK Parti'nin ''Haydi bir daha'' isimli yeni reklam filmi büyük beğeni topladı. 

Aydın Doğan: AK Parti şarkısına bayıldım
Yazarlar filmini överken medya patronu Aydın Doğan'ın da şarkıyı çok beğenip dilinden düşürmediği ortaya çıktı.

Ünlü magazinci Aykut Işıklar bugünkü köşe yazısında ''Haydi bir daha'' isimli şarkının klibini her izlediğinde ağladığını söyledi.

Sabah yazarı Sevilay Yükselir de ''AKP'nin TV'lerde dönen son reklamı müthiş bir reklam. Türkiye'nin renklerine, değerlerine, çeşitliliğine öyle bir dokunuyor ki, insan ister istemez ayağa fırlayıp, ''Bu ya! Bu!'' falan diyesi geliyor. İzleyen her insanı derinden duygulandırıyor.''

Nazlı Ilıcak'ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak da çok ilginç bir bilgiyi paylaştı twitter sayfasında. Sabahtan beri Aydın Doğan ile birlikte olduğunu söyleyen Ilıcak, Doğan'ın AK Parti'nin yeni seçim şarkısı için söylediklerini aktardı.

Aydın Doğan'ın yorumu şöyle: ''Sabahtan beri AK Parti'nin yeni reklam müziğini dinliyorum. Sözleri, duygusu, fikir muhteşem… Bulsam reklamcısını tebrik edeceğim. Bayıldım, dilimden düşüremiyorum''

İşte şarkının sözleri:

Aynı yoldan, geçmişiz biz
Aynı sudan içmişiz biz
Yazımız bir kışımız bir
Aynı dağın yeliyiz biz

Şarkılar bir türküler bir
Hep beraber söyleriz biz
Halaylar bir horonlar bir
Aynı sazın teliyiz biz

Gönüller bir dualar bir
Bir Allah'ın kuluyuz biz
Has bahçemiz yurdumuzdur
Aynı bağın gülüyüz biz

Haydi bir daha bir daha bir daha
Hep beraber söyleyelim
Vur şu davula bir daha bir daha
Hem çoşup hem söyleyelim...


Üsküdar 34 - Haber 7Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.