Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Kamalak, Üsküdar'da halka seslendi

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Üsküdar Meydanı'nda halka seslendi.

Kamalak, Üsküdar'da halka seslendi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, İstanbul'un ilçelerinde mini mitingler yaparak, ''Saadetli günler size bir oy kadar yakın'' dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, İstanbul programı kapsamında, Üsküdar Meydanı'nda halka seslendi. Saadet Partisi milletvekili adayları ve teşkilat mensupları eşliğinde halka seslenen Kamalak, yaptığı konuşmada, Saadet Partisi'nin 12 Haziran tarihinde yapılacak milletvekili genel seçimleri için vaatlerini ve Niçin Saadet Partisi'nin tercih edilmesi gerektiğini vurguladı.

Osmanlıcanın seçmeli ders olacağını, üniversite harçlarının tamamıyla kaldırılacağını, insanların onurunu zedeleyici bir hale gelen yeşil kartın kaldırılacağını ve nüfus kağıdının sağlık hizmeti almak için yeterli olacağını ifade eden Kamalak, ayrıca dış politikada da devrim niteliğinde yenilikler yapılacağını söyledi.

Avrupa Birliği yerine İslam Birliği'nin kurulacağını, NATO gibi işleye İslam Barış gücünün kurulacağını ve İslam ortak pazarı kurularak İslam ülkeleri arasındaki ticareti geliştirecek projelere imza atılacağını ifade eden Kamalak, iktidar olmaları halinde hükümetin daha önceden olduğu gibi ilk icraat olarak işçiye, emekliye, memura %50'lik zam yapılacağını söyledi.

Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Önce Ahlak ve Maneviyat diyeceklerini ifade ederek, aile kurumunun toplumumuzda en önemli değer olduğunu söyledi.


8sutun.comPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.