Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Egemen Bağış, AK Nokta'yı ziyaret etti

Egemen Bağış, Üsküdar'da yaptığı konuşmada ''Allah korusun Türkiye'ye bir koalisyon daha gelirse gerilemenin, Türkiye'de fakirleşmenin, yasakçı zihniyetin ortaya çıktığını, hortladığını görürüz'' dedi.

Egemen Bağış, AK Nokta'yı ziyaret etti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Bağış, Üsküdar'daki esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra Üsküdar İskelesindeki AK Nokta'yı ziyaret etti. Bakanın konuşması öncesinde AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'da halka hitap etti.

Sonrasında konuşmasını yapan Egemen Bağış, ''Allah korusun Türkiye'ye bir koalisyon daha gelirse gerilemenin, Türkiye'de fakirleşmenin, yasakçı zihniyetin ortaya çıktığını, hortladığını görürüz'' dedi.

Türkiye'nin sorunlarını teker teker çözdüklerini dile getiren Bağış, AB sürecine ilişkin de bilgi verdi.

Türkiye'nin başörtülülerin de, mini eteklilerin de rahatça yaşadığı bir ülke olması için çalıştıklarını ifade eden Egemen Bağış, şunları söyledi:

''Türkiye zaten bir cennet, o cennetin hakkını verelim. Çok çalışalım, bunu hep beraber sağlayalım. Bunu ne ile sağlarız? İstikrarla sağlarız. Allah korusun Türkiye'ye bir koalisyon daha gelirse gerilemenin, Türkiye'de fakirleşmenin, yasakçı zihniyetin ortaya çıktığını, hortladığını görürüz. Muhalefet partilerinin yaptıklarını görüyorsunuz. Kendi teşkilatlarında, kendi üyeleri arasında adam yokmuş gibi ikisi de koşa koşa Silivri'ye gitti aday toplamaya.''

Bağış, bunun demokrasiye yakışmadığını da ifade ederek, ''Zaten bunlar darbe çığırtkanlığı yapmakla tanınmış muhalefet partileri. Zaten millet 'CH-Pes' deyince... Bunların yeni adı bu. Artık 'CH Pes' diyorum ben çünkü. Millete hakaret de etmeye başladılar. Milletin anasına sövmeye başladılar. Onun için ben bunlara, 'CH Pes' diyorum. Bakın trafik çok önemli bir meseledir. Trafikte hatalı sollama ölüm getirir, demokraside de hatalı oylama zulüm getirir'' diye konuştu.

12 Haziran seçimlerinde İstanbul'un Anadolu yakasının çok önemli olduğunu dile getiren Egemen Bağış, ''Bu bölgede birtakım bağımsız adaylar var. Türk polisine el kaldırmaya kalkanlar, bu ülkenin gerilmesi için, kardeşin kardeşe nefret dolması için çabalayanlar bu bölgeden aday'' dedi.

Bağış, konuşmasında yurtdışında yaşayanların da seçmen kayıtlarında isimleri varsa bu seçimlerde oy kullanabileceğini anımsattı.

Egemen Bağış'ın konuşmasının tamamı;


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.