Üsküdar iskelesinde can pazarı

Üsküdar - Eminönü hattında çalışan yolcu vapuru iskeleye yaklaştığı sırada inmekte aceleci davranan kişi, denize düştü.

Üsküdar iskelesinde can pazarı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Olay, Üsküdar İskelesi'nde meydana geldi. Üsküdar - Eminönü hattında çalışan yolcu vapuru iskeleye yaklaştığı sırada inmekte aceleci davranan kişi, denize düştü. Yolcuyu kurtarmak için gemi mürettebatı ile iskele çalışanları seferber oldu. Bir vatandaşın cep telefonu ile görüntülediği olayda, gemi ve iskele personelinin denize düşen kişinin boğulmasını önlemek gösterdikleri çaba yeralıyor.

Cam simiti atılan vatandaş, 3 görevli tarafından suyun içinde iskeleye doğru götürülüyor. Görevli ve vatandaşların yardımı ile denizden çıkarılan adı öğrenilemeyen kişinin, ambulans ile hastaneye götürüldüğü ve yapılan kontrolün ardından evine gönderildiği öğrenildi. Bu arada bazı vatandaşların kurtarma çalışmasını izlemek için iskele ile deniz arasında bulunan dar bir betondan geçmeye çalışması dikkat çekiyor.

 

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.09 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.