Yılmaz Bayat sahaya indi!

"Mehmet Çakır'a bir çanta proje teslim ettik ama hiçbirinin gerçekleşmedi. Anlaşılan Üsküdar'da yapılacak daha çok iş var"

Yılmaz Bayat sahaya indi!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Yılmaz Bayat, yaklaşan ilçe kongresi öncesinde basın mensuplarıyla biraraya gedi. Önemli açıklamalarda bulunan Bayat, Üsküdar'da yapılacak daha çok iş var” diyerek anlamlı mesajlar verdi. SP Üsküdar İlçe Başkanı Yılmaz Bayat, beklenen çıkışı gerçekleştirdi.
 
İlçe kongresine sayılı günler kala basın mensuplarıyla kahvaltılı bir toplantıda biraraya gelen Yılmaz Bayat, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İki dönem Üsküdar belediye başkanlığı görevini de yapan Bayat, yerel seçimlerle ilgili de anlamlı mesajlar verdi. Parti olarak amaçlarının yerel seçimlerden güçlü bir şekilde çıkmak olduğunu söyleyen Bayat, genel seçimde de en az iktidar ortağı olacaklarını söyledi.
 
AK Parti'ye tek alternatifin Saaddet Partisi olduğunu belirten Bayat, “Ak Parti'nin alternatifi CHP veya MHP olamayacağına göre; yine tek alternatif Saaadet Partisi'dir. Bugün zirvede bulunan Ak Parti'nin düşüşe geçeceğini ve Saadet Partisi'nin de güçleneceğini düşünüyorum. Ak Parti'nin halkın beklentilerini yerine getirememesi bu düşüşün başlangıcıdır. Önümüzdeki yerel seçimlerde de ülke genelinden enaz % 15 oy olarak, genel seçimlere daha güçlü br şekilde gireceğiz” dedi.
 
Ak Parti'li belediyeler Anap'laşıyor Yerel seçimlerle ilgili düşüncelerini açıklayan Yılmaz Bayat, Saadet Partili belediye başkanlarının her yerde aranır olduğuna işaret etti. Halkın yerel belediyeciliği Saadet Partili belediye başkanları sayesinde tanıdığını söyleyen Bayat, “yerel yönetimlerin asıl sahibi Saadet Partisi'dir. Partili belediyelerimiz görev yaptıkları süre içerisinde halkın gönlünü kazanmışlardır. Bizim belediyelerimiz döneminde hiçbir zaman yolsuzluk gibi konular gündeme gelmemiştir. Ancak bugün bakıyorum, şimdiki belediyeler hızla Anap'laşıyor. Böyle olunca da halk elbetteki Saadet Partili belediye başkanlarını arayacaktır”dedi.
 
Bayat; “Mehmet Çakır'a bir çanta proje teslim ettik”
 
Üsküdar Belediyesi'nin çalışmalarını da değerlendiren Bayat, “biz görevi devrederken Mehmet Çakır'a bir çanta dolusu proje teslim ettik. Bunların içinde avan projelerinden tutun da yapılması planlanan tüm çalışmalara kadar her şey vardı. Ancak izlediğim kadarıyla bu projelerin hiçbiri gerçekleşmedi. Bizim amacımız Üsküdar'ı eğitim, kültür ve sporda öncü ilçe yapmaktı. Bu amaçla da bir çok mahalleye kültür merkezi ve spor tesisleri yapma projelerimiz vardı. Üsküdar dağınık bir ilçe olduğundan her mahalleye eşit ve iyi hizmet götürmek durumundasınız” dedi. Yılmaz Bayat tekrar belediye başkanı adayı olacakmısınız? sorusunu ise kısa ve anlamlı cevapladı: “öncelikle bu işler kısmet işi. Ancak Üsküdar'da yapılacak daha çok iş var. ”

Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.