Üsküdar'da kamusal alanda protokol semineri yapıldı

Üsküdar Belediyesi, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğiyle Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde 'Kamusal Alanda Protokol Kuralları' konulu seminer düzenlendi.

Üsküdar'da kamusal alanda protokol semineri yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) öğretim görevlisi Nihat Aytürk tarafından verilen seminere, Üsküdar İlçe Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın'ın yanı sıra; Kadıköy, Tuzla, Çekmeköy, Kartal, Beşiktaş, Beykoz, Ümraniye, Sultanbeyli ve Sancaktepe Milli Eğitim Müdürleri, Anadolu Yakası'ndaki 9 ilçedeki okulların müdür ve müdür yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli şube müdürleri, kaymakamlığa bağlı daire müdürleri katıldı.

Protokol seminerine Üsküdar İlçe Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın'ın yanı sıra; Kadıköy,Tuzla,Çekmeköy,kartal,Beşiktaş,Beykoz,Ümraniye,Sultanbeyli ve Sancaktepe Milli Eğitim Müdürleri, Anadolu Yakası'ndaki 9 ilçedeki okulların müdür ve müdür yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli şube müdürleri, kaymakamlığa bağlı daire müdürleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdür Sinan Aydın yaptı. Aydın, resmi ilişkilerin daima protokol kuralları içerisinde gerçekleştiğine dikkat çekerek ''Yöneticinin protokol kurallarını bilmesi başarı göstermesi için gereklidir. Bu vesile ile protokol kurallarına katkı olması için düzenlediğimiz bu seminerin gerçekleşmesinde katkıları olanlara teşekkürlerimi sunuyorum. İlim Çin'de de olsa gidip alın diyen bir Peygamber'in ümmeti olarak sizlerin bilgilenmek için etkinliğe katılmanızdan ötürü hepinize ayrıca şükranlarımı sunmak istiyorum'' diye konuştu.

Üsküdar İlçe Kaymakamı Mustafa Güler de protokol kurallarının kamu ahlakı olduğuna vurgu yaparak, ''Bireylerin medeni ilişkilerini düzenleyen kurallar olduğu gibi kamusal ilişkilerdede kurallar vardır. Bunlara da protokol kuralları diyoruz. Bu etkinlikle birlikte toplumumuza yeni nesiller yetiştiren okul idarecilerimizinde bulunması çok önemli.

Dinimizin bize tavsiye ettiği güzel ahlak gibi çocuklarımızı da insan ilişkilerinde başarılı olacak tarzda geleceğe hazırlamak eğitimcilerin görevi.

Bu bağlamda bu protokol kuralları seminerini çok önemsiyoruz'' diyerek etkinliği düzenleyenlere teşekkür etti.

Protokol konuşmaları sonrası TODAİE öğretim görevlisi Nihat Aytürk salonu tıka basa dolduran katılımcılara ''Kamusal Alanda Protokol Kuralları'' konulu seminer sundu.

Kültür Merkezi'ndeki seminer yarın 09.00'da yine Nihat Aytürk'ün sunumu ile tamamlanacak.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir