Hilmi Türkmen, ''Gençlerle arkadaş olmak istiyoruz''

Güz yarıyılı vize dönemi yoğunluğu yaşayan üniversite öğrencilerine çorba ikramında bulunan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Güzel bir İstanbul sabahını gençlerimize çorba ikram ederek birlikte paylaşmak istedik'' dedi.

Hilmi Türkmen, ''Gençlerle arkadaş olmak istiyoruz''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Marmara Üniversitesi Öğrenci Konseyi'nin gelenekselleştirdiği #ÇorbayaKalBüteKalma etkinliği, Üsküdar Gençlik Akademisi'nin koordinesinde, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in destekleri ile bu sene de güz yarıyılı vize döneminde devam ediyor.

Bu seneki çorba ikramına kahve de eklenerek, merkezi kütüphanelerde geceleri sınava çalışan öğrencilere kahve ikramı da yapılıyor.

Hilmi Türkmen, ''Gençlerle arkadaş olmak istiyoruz''

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN TÜRKMEN'E TEŞEKKÜR

Başkanı Türkmen, Marmara Üniversitesi Göztepe ve İlahiyat Fakültesi yerleşkesinde öğrencilere çorba ikramında bulundu. Göztepe Kampüsü'ndeki çorba ikramı Ülke TV tarafından canlı olarak yayınlandı. Çorbalarını için öğrenciler memnuniyetlerini, ''Üsküdar Belediyesi'ne ve Başkanımız Hilmi Türkmen'e çok teşekkür ediyoruz. Bu yoğun günlerimizde bizlere destek oluyor. Diğer belediyelere de örnek olmasını ve başka üniversitelerdeki öğrenci arkadaşlarımızın da bu hizmetten yararlanmasını istiyoruz'' şeklinde dile getirdi.

Güz yarıyılı vize dönemi yoğunluğu yaşayan üniversite öğrencilerine çorba ikramında bulunan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Güzel bir İstanbul sabahını gençlerimize çorba ikram ederek birlikte paylaşmak istedik'' dedi.

''GENÇLERİMİZLE ARKADAŞ OLUYORUZ''

Vize çorbasıyla ilgili açıklama yapan Türkmen, ''Gençlerle arkadaş olmak istiyoruz. Üniversite gençleri bizim için olmazsa olmazımızdır. Öğrencilerimiz, vize ve final zamanlarında kahvaltı yapmaya zaman bulamıyorlar diye sabahları çorba geleneği başlattık. Gençlerimizle hem sabah çorbası içiyor hem de arkadaş oluyoruz. Güzel bir İstanbul sabahını gençlerimizle paylaşmak istedik. Güzel bir İstanbul sabahını, gençlerimize çorba ikram ederek birlikte paylaşmak istedik'' dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Marmara Üniversitesi Göztepe ve İlahiyat Fakültesi yerleşkesinde öğrencilere çorba ikramında bulundu.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir