Sinan Aydın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle internet sitesinden mesaj yayınladı.

Sinan Aydın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle internet sitesinden mesaj yayınladı.

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın'ın mesajı şöyle;

Cumhuriyetimiz Mustafa Kemal'in liderliğinde milletimizin, azim ve kararlılığıyla vücut bulmuş önemli bir kazanımdır. Bu kazanım, büyük bir vizyonla daima ileriye bakan, özgüvenini sağlam tutan, heyecanla ve şevkle çalışan bir neslin bugünkü nesillere armağanıdır. Bu armağan demokrasimizin standartlarını yükselterek, sosyal ve kültürel farklılıkları koruyup geliştirerek, birliği, huzuru ve kardeşlik ortamını güçlendirerek korunur.

Eğitim, toplulukları muasır medeniyet düzeyine yükselten vazgeçilmez temel etkinliktir. Muasır medeniyet düzeyine ulaşabilmek için, gerçek bilgilerle beslenen, sorgulayabilen, özgür düşünen, tartışan, üreten ve paylaşmayı bilen bireyler yetiştirmek zorundayız.  Muasır ve evrensel ilkeleri benimsemiş Türk toplumu olarak, gelişmiş ve ileri ülkeler arasında yer almamız, eğitimi yaygınlaştırmak, kalitesini artırmak ve eğitimde ileri programları uygulamakla mümkündür.

Bu duygu ve düşünceyle, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 91. yılını kutladığımız bugün, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor, bütün öğretmen, öğrenci ve velilerimize başarılar diliyorum.

Sinan Aydın
Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir