Üsküdar'ın Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri okul gibi hizmet veriyor

Yeni eğitim-öğretim sezonuyla birlikte Üsküdar Belediyesi'ne bağlı Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri de etkinliklerini artırdı. Branş öğretmenlerinin desteğiyle okul derslerini yapma imkânı bulan öğrenciler hem öğreniyor hem de kültürel etkinliklerle eğleniyor.

Üsküdar'ın Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri okul gibi hizmet veriyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri, bu sezon hazırladıkları ders programlarını ve kültürel etkinliklerini velilere ve öğrencilere duyurdu. Hazırlanan program kapsamında öğrenciler, branş öğretmenleri gözetiminde, düzenli bir şekilde kitap okuyor, sanat ve kültür faaliyetlerinin yapılacağı kurslara ve kulüplere kayıt oluyor aynı zamanda da etüt salonlarına gelerek ödevlerini yapıyorlar. Branş öğretmenleri gözetiminde ders yapan öğrenciler, anlayamadıkları konular ve sorulara yönelik de destek alabiliyorlar.

Üsküdar'ın Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri okul gibi hizmet veriyor

Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri'nin eğitime destek programı ve kültürel etkinlikleri Üsküdarlılar tarafından yoğun ilgi gördü. Okuldan arta kalan vakitlerini Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri'nde geçiren öğrenciler, öğrenmenin yanı sıra eğlenmenin de tadına varıyorlar.

BRANŞ DERSLERİNE UZMAN ÖĞRETMEN DESTEĞİ

BRANŞ DERSLERİNE UZMAN ÖĞRETMEN DESTEĞİ

2. sınıftan 8. sınıfa kadar hizmetlerin verildiği birimlerde, 7. ve 8. sınıflara yönelik olarak başlatılan TEOG hazırlık kurslarında Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler gibi branş derslerinden müfredat takibi yapılarak öğrencilerin konu eksiklikleri tamamlanıyor. Ayrıca, haftalık soru çözme hedefleri veriliyor. Öğrenciler, çözemedikleri soruları etüt salonlarında branş öğretmenlerin desteğiyle çözüyorlar. Aylık olarak yapılan deneme sınavlarıyla da öğrencilerin seviyeleri belirleniyor ve eksikliklerinin giderilmesi sağlanıyor.

Aylık olarak yapılan deneme sınavlarıyla da öğrencilerin seviyeleri belirleniyor ve eksikliklerinin giderilmesi sağlanıyor.

HEM ÖĞRENİYOR HEM EĞLENİYORLAR

Kaliteli bir eğitim-öğretim dönemi geçirebilmeleri amaçlanan öğrencilerin öğrenirken eğlenmeleri için de kültürel ve sanatsal etkinlikler de hazırlandı. Ayrıca, milli ve manevi değerlerimizin öğretildiği ortamlar da oluşturuldu. Hazırlanan kültürel ve sosyal etkinliklere öğrenciler dahil edilerek aktif birey olabilmeleri de amaçlanıyor. Yine öğrenciler, sanat ve kültür faaliyetlerinin yapılacağı kurslara ve kulüplere kayıt olabiliyorlar.

Branş öğretmenlerinin desteğiyle okul derslerini yapma imkânı bulan öğrenciler h


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir