Üsküdar Gençlik Akademisi'ne yoğun ilgi

Üsküdar Gençlik Akademisi'nin, 9. 10. ve 11. Sınıf öğrencileri için başlatmış olduğu sınava hazırlık ve okul destek kursları yoğun ilgi görüyor. 848 öğrenci kurstan yararlanmak için müracaat etti.

Üsküdar Gençlik Akademisi'ne yoğun ilgi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi'nin, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Üsküdarlı gençlere eğitim alanında hizmet vermek için kurduğu Gençlik Akademisi, Üsküdar'da ikamet eden 9. 10. ve 11. Sınıf öğrencilerinin yararlanacağı sınava hazırlık ve okul destek kursları başlattı.

848 ÖĞRENCİ MÜRACAAT ETTİ

Cumhuriyet Mahallesi'ndeki yeni binasında hizmete başlayan Üsküdar Gençlik Akademisi'nin bu desteğinden yararlanmak için 848 öğrenci müracaat etti. Gerçekleştirilen seviye belirleme sınavı ile kursların da startı verilmiş oldu. Sınav sonuçları 25 Eylül Perşembe günü açıklanacak. Sınava katılan tüm öğrenciler farklı birimlerde, sınava hazırlık, okul destek kurslarına alınacaklardır. İlk eğitim, 27 Eylül'de başlayacak.

SANATSAL VE KÜLTÜREL EĞİTİMLER DE VERİLECEK

Üsküdar Gençlik Akademisi, yeni binasında, alanında uzman deneyimli öğretmenleriyle sınavlara hazırlık ve okula destek kurslarının yanında spor, sanat, kültürel etkinlikleriyle gençlere hizmet vermeye devam edecek.

GENÇLİK AKADEMİSİ'NİN HEDEFİ...

Üsküdar Gençlik Akademisi; Gençlerimizin serbest zamanlarının ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesine fırsat vererek, ahlaklı, topluma faydalı aktif bireyler olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmalar yürütmeyi hedeflemektedir.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir