Üsküdar Gençlik Akademisi'nden öğrencilere tam destek

Üsküdar Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi çerçevesince Üsküdarlı gençlere eğitim alanında hizmet sunmaya devam ediyor. Üsküdar Gençlik Akademisi'nin deneyimli öğretmenleri, öğrencilere sınava hazırlık ve okul destek kursları verecek.

Üsküdar Gençlik Akademisi'nden öğrencilere tam destek
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

27 Eylül Cumartesi günü eğitimine başlanacak okul destek kurslarının başvuruları 18 Eylül Perşembe günü sona erecek.

Üsküdar'da okuyan veya oturan 9-10 ve 11. Sınıf öğrencilerinin yararlanacağı sınava hazırlık ve okul destek kursları Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Üsküdar Gençlik Akademisi'nde yapılacak.

 Üsküdar Gençlik Akademisi'nin deneyimli öğretmenleri, öğrencilere sınava hazırlık ve okul destek kursları verecek.

Üsküdar Gençlik Akademisi; üniversiteye hazırlanan gençlerimizin okul derslerine destek vermek, sanat, edebiyat, kültür ve spor alanlarındaki bilgilere, yeniliklere ve hedeflere daha kolay bir şekilde, huzurlu, güvenilir ortamlarda ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyor. Serbest zamanlarının ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesine fırsat vererek, ahlaklı, topluma faydalı aktif bireyler olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmaları yürüten bir sosyal hizmet merkezidir.

Üsküdar Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi çerçevesince Üsküdarlı gençlere eğitim alanında hizmet sunmaya devam ediyor.

Alanında uzman deneyimli öğretmenleriyle sınavlara hazırlık ve okula destek kurslarının yanında spor, sanat, kültürel etkinlikleriyle yeni binasında Üsküdar'ın gençlerine hizmet vermeye devam edecek.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir