Hilmi Türkmen, ''O Şimdi Üsküdarlı Cumhurbaşkanı''

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, ilk defa halk tarafından 12. Cumhurbaşkanı seçilmesiyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Hilmi Türkmen, ''O Şimdi Üsküdarlı Cumhurbaşkanı''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir ilk olan seçimlerin büyük bir zaferle sonuçlandığını söyleyen Başkan Hilmi Türkmen, Üsküdarlı bir Başbakan'dan sonra Üsküdarlı bir Cumhurbaşkanı seçmiş olmaktan çok mutlu olduklarını belirti.

Hilmi Türkmen, ''O Şimdi Üsküdarlı Cumhurbaşkanı''

Desteklerinden dolayı tüm Üsküdarlılara teşekkür eden Başkan Hilmi Türkmen ''Hatırlıyor musunuz? 'Muhtar bile olamaz' diyorlardı. Ama o şimdi Cumhurbaşkanı. Çok uzağa gitmeyelim, 17 Aralık sürecinde 'dönemin Başbakanı diyorlardı' artık o Cumhurbaşkanı. Şükürler olsun ama asla şımarmak yok, durmak yok yola devam. Cumhurbaşkanının ilçesi olarak bize düşen sorumluluk daha da artıyor. Ve diyoruz ki; O bir Üsküdarlı, O bir Üsküdarlı Cumhurbaşkanı'' diye konuştu.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir