Faziletliler geleneksel ramazan iftar programında buluştu

İlim ve Fazilet Vakfı Eğitim Kurumları her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar programı Üsküdar'da bulunan kampüs binasında gerçekleştirildi.

Faziletliler geleneksel ramazan iftar programında buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Fazilet Eğitim Kurumları Üsküdar kampüsünde düzenlenen geleneksel iftar programına eski ve yeni mezunlar başta olmak üzere çok sayıda faziletli ile birlikte İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı Mahmut Ekşi, Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Çevre ve Şehircilik Bakanı Danışmanı ve eski kurum müdürlerinden Zekeriya Erdim, eski velilerden iş adamı İsmet Kütük, Faziletliler Kulübü Başkanı Selami Çalışkan, Fazilet Eğitim Kurumları Yönetim kurulu üyeleri Süleyman Yazıcı, Mehmet Yıldız, Celal Ateş, Ömer Faruk Ekşi, M. Yaşar Karakullukçu, Ali Sami Ekşi, Genel Müdür Veli Şirin, Pendik İkbal İlk ve Ortaokul Müdürü Mustafa Çınaloğlu, Pendik İkbal Anadolu Lisesi Müdürü Kamil Koç, Özel Üsküdar Bağlarbaşı Anadolu Lisesi ve Özel İstanbul Fen Lisesi Müdürü Hasan Ünaldı, Özel Üsküdar İlk ve Ortaokul Müdürü Ahmet Meral katıldı.

İfra programı öncesinde okul yönetimi tarafından hazırlanan tanıtım filmlerinde ve dünden bugüne İlim ve Fazilet Vakfı'nın çalışmaları anlatıldı.

Üsküdar'da iftar saatinin gelmesi ile açılan oruçların ve yenilen yemeklerin ardından yemek duası yapıldı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Fazilet Eğitim Kurumları Geleneksel Ramazan İftar Programı Üsküdar Kampüsünde gerçekleştirildi

Vakıf Başkanı Mahmut Ekşi'den iki müjde...

İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı Mahmut Ekşi iftar programında yaptığı selamlama konuşmada önemli bilgiler aktardı. Dilek ve temennilerin ardından Ekşi, ''Bir iftar programında daha sizlerle beraber olduk. Biz mutluyuz, görüyorum ki sizlerde arkadaşlarınızı gördüğünüz için mutlusunuz. Allah mutluluklarınızı daim eylesin... Allah sıkıntı dert keder vermesin... Özellikle fazilet mensubu ailelere kızlarımıza, erkeklerimize Cenab-ı Allah dünyada ve ahirette neyi istiyorsa onları nasip eylesin. Bu vesileyle benden önce başkanlık yapan değerli hocam Abdullah Yazıcı'yı ve 2010 yılında rahmet-i rahmana kavuşan amcam Sefer Ekşi'yi Allah'ın rahmetiyle anıyorum. Değerli faziletliler geçen sene bir söz vermiştim Pendik'te bir okul binası yapacağız diye... Allah niyetlerimizi kabul etti, imkanlarımızı çoğalttı 2014-2015 sezonunda inşallah Pendik'teki okulumuzda öğrencilerimizi bu yeni akıllı binada öğretime alacağız. Şimdi bir müjde daha veriyorum. İnşallah önümüzdeki dönemler için şuan iftar yaptığımız alan içerisinde Allah nasip ederse, prosedürler de uyarsa çok amaçlı kültürel salonlar, spor salonları, kütüphaneleri ve dershaneleri olan bir bina yapmak düşüncesindeyiz. Eğer belediyemiz hükümet yetkililerimiz bize bu müsaadeyi verirlerse inşallah göreceksiniz ki okulunuz gittikçe büyüyecektir ve çağdaş okulların önüne geçecektir.'' dedi.

Okulun önceki yıllarda elde etmiş oldukları başarılara değinen Ekşi, ''Bu başarılar inanmış faziletli öğretmenlerin inançlı çalışmalarıyla mümkün oluyor. Tabi en büyük destek inanarak bize öğrencilerini gönderen sevgili velilerimizde...'' diyerek konuşmasını tamamladı.

Yaklaşık 500 kişi eski ve yeni fazilet mensubu yönetici, öğretmen, veli ve öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen geleneksel faziletliler iftarında Faziletliler Kulübü Başkanı Selami Çalışkan, eski kurum müdürlerinden Zekeriya Erdim, fazilet eğitim kurumları genel müdürü Veli Şirin de birer konuşma yaptı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir