Üsküdar'a yeni şube müdürleri atandı

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sinan Aydın'ın atanmasının ardından ilçe milli eğitimde değişiklikler devam ediyor.

Üsküdar'a yeni şube müdürleri atandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sinan Aydın'ın atanmasının ardından ilçe milli eğitimde değişiklikler devam ediyor.

Üsküdar Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan şube müdürlerileri Mustafa Özen, İshak Aslan, Yahya Murat Güler ve Ahmet Nasırlı'ya görevlerinde başarılar diliyoruz.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.