Sultantepe'de farklı bir veli toplantısı

13 Nisan 2014 Pazar günü veli toplantısı için Sultantepe Ortaokulu'na gelen öğrenci velileri, tam bir şölen ve eğlence ortamıyla karşılaştılar.

Sultantepe'de farklı bir veli toplantısı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Sultantepe Ortaokulu, farklı bir veli toplantısı gerçekleştirdi. 13 Nisan 2014 Pazar günü veli toplantısı için okula gelen öğrenci velileri, tam bir şölen ve eğlence ortamıyla karşılaştılar.

Okulda sosyal bilgiler öğretmeni olarak görev yapan Volkan Dinçer, etkinlik hakkında açıklama yaptı. Dinçer, ''Bütün yörelerimizi başta yöresel yemekleri olmak üzere kültürel değerleriyle tanıtan bir program yapıyoruz. Hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz işin içine girsinler, okulu sahiplensinler istedik. Şu anda öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz kaynaşıyorlar, sohbet ediyorlar. Bütün okullardaki en büyük sıkıntı öğretmenler ve veliler arasındaki kopukluktur. Biz de böyle bir organizasyonla aradaki mesafeyi kaldırıp daha verimli bir eğitim altyapısı oluşturmaya çalışıyoruz.'' dedi.

Okul Müdürü Nedim Güney ise ''Etkinliğimizin adı 'Ufku açılan yürekler'dir. Ortaokul öğrencilerimizin bir yıl içinde yapmış oldukları proje çalışamaları ve performans görevlerini velileriyle buluşturması amaçlanmaktadır. Bugün velilerimiz hem veli toplantısına gelecekler hem de çocuklarının yapmış oldukları çalışmaları burada izleme imkânı bulacaklar. Ayrıca Türkiye'nin yedi bölgesinin özelliklerini yansıtıp tanıtımlarını yapacaklar.'' dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Sultantepe Ortaokulu, farklı bir veli toplantısı gerçekleştirdi

Sultantepe Ortaokulu'ndaki etkinliği Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Bıyık da katıldı. Kısa bir selamlama konuşması yapan ve etkinliği düzenleyen başta okul müdürü Nedim Güney olmak üzere bütün öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür eden Bıyık, daha sonra tek tek standları gezerek sergiledikleri ürünler hakkında öğrencilerden bilgi aldı.

Okul korosunun da ezgileriyle renk kattığı etkinlikte daha sonra veli toplantısına geçildi.


Üsküdar 34 - Bülent Şirin


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir