Fazilet Eğitim Kurumları'nda Ana Okulları çalıştayı yapıldı

Ana okulları Çalıştayı'nın 2.'si Fazilet Eğitim Kurumları'nda düzenlenen bir programla gerçekleştirildi.

Fazilet Eğitim Kurumları'nda Ana Okulları çalıştayı yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Fazilet Eğitim Kurumları tarafından bu yıl 2.'si düzenlenen Ana okulları Çalıştayı'na İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Üsküdar Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, İlim ve Fazilet Vakıf Başkanı İşadamı Mahmut Ekşi, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Ana okulları Çalıştayı'nın 2.'si Fazilet Eğitim Kurumları'nda düzenlenen bir programla gerçekleştirildi.

Ana okulları Çalıştayı'nın açılış konuşmasını yapan Üsküdar Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, ''Eğitimin her safhası önemli. Ama özellikle okul öncesi çok önemli. 6 yaşına kadar iyi bir eğitim verirsek, sonrakiler onun üzerine bina edilir. Çocuklar bize emanet. Onlar bu yaşlarda melek hükmündedir, yalan, hile diye hiç birşey onlarda olmaz, bunları sonradan öğrenirler. Bu çalıştayı düzenledikleri için Fazilet Eğitim Kurumlarına teşekkür ederim.'' dedi.

Dr. Muammer Yıldız, ''Çocuklarımızı çok iyi yetiştirmemiz gerekiyor. Değerlerimizi çocuklarımıza iyi öğretmek zorundayız''

Çalıştay'da İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız da bir konuşma yaptı. Yıldız, ''Çocuklarımızı çok iyi yetiştirmemiz gerekiyor. Değerlerimizi çocuklarımıza iyi öğretmek zorundayız. Onun için öğretmenlerimize burada çok büyük bir iş düşüyor.'' dedi.

İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı Mahmut Ekşi ise programda yaptığı konuşmada eğitimin önemide değindi ve yıllardır Üsküdar'da sürdürmüş oldukları çalışmalarda faziletli nesiller yetiştirmek için gayret gösterdiklerini ifade etti.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir