Rehber öğretmenler sertifikalarını Üsküdar'da aldı

Üsküdar Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü rehber öğretmenlere yönelik sertifika programlarını başarıyla tamamlayan öğretmenler sertifikalarını düzenlenen törenle aldı.

Rehber öğretmenler sertifikalarını Üsküdar'da aldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü rehber öğretmenlere yönelik sertifika programlarını başarıyla tamamlayan öğretmenler sertifikalarını düzenlenen törenle aldı. Törende son dersi Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan verdi. Tarhan, Mutluluk Bilimini ve önemini anlattı.

Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında tematik yapısıyla Türkiye'de yeni bir eğitim modeli sunan Üsküdar Üniversitesi, bünyesinde verilen eğitimleriyle de fark oluşturuyor. Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün imzaladığı ''Rehberlik Geliştirme Protokolü'' kapsamında ''Pozitif Psikoloji Uygulamaları-EQ/ Değerler Eğitimi'' ve ''Kişilik Gelişimi Patolojilerinde Çocuk ve Ergenle Çalışma Eğitimi'' programlarını başarıyla tamamlayan rehber öğretmenler sertifikalarını aldı.

Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonu'nda Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız ve Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın katılımıyla gerçekleştirilen sertifika töreninde rehber öğretmenlere son dersi Prof. Dr. Nevzat verdi. Tarhan ''Mutluluk Psikolojisi'' konusunu anlattı.

Beyin temelli eğitimin önemine dikkat çeken Prof. Dr. Nevzat Tarhan, günümüzde öğrenen örgüt anlayışıyla hareket etmenin kaçınılmaz olduğunu, öğrenmeye her zaman açık olmak gerektiğini söyledi.

Tarhan: ''Üsküdar Üniversitesi davranış bilimleri ve sağlık alanında çalışmalar yürüten bir bilim merkezidir. Bilim merkezleri çalışmalarını toplum yararına sunmakla yükümlüdürler. Rehber öğretmenler toplumun davranışlarının temelini atacak gençlerimizin doğru yönlendirilmesi anlamında çok değerlidirler. Katıldıkları bu eğitimle de gelişen trendler hakkında kendilerini güncellediler ve geliştirdiler. Değerli zamanlarını bu yönde harcadıkları için ben İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları başta olmak üzere öğretmenlerimizi tebrik ediyorum'' dedi.

Katılımcılar sertifikalarını Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve eğitim veren hocaların elinden aldı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir