Üsküdar'da Müzikli Terapi ile Kitap Okumak Eğitimi

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri yeni bir etkinliğe daha kapılarını açıyor.

Üsküdar'da Müzikli Terapi ile Kitap Okumak Eğitimi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üyelerinin sosyal, sanatsal, kültürel yönden gelişmelerini ve öz güven sahibi bireyler olarak yetişmelerini önemseyen Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri, onları bu yönde geliştirilen eğitimlerle hayata hazırlamaya devam ediyor.

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri yeni bir etkinliğe daha kapılarını açıyor.

Bu amaçla başlatılan ''Müzikli Terapi Eğitimi'' ile gerçekleştirilen okuma etkinlikleri ile üyeler, kitap okuma alışkanlığı kazanmanın yanı sıra müziğin dinlendirici ve rahatlatıcı etkisinde huzurlu bir ortamda kitap okumanın güzelliğini yaşadılar. Yazar Banu Doğan tarafından verilen eğitimlerle, müziğin terapi gücünden kitap okuma alışkanlığını kazandırılması yönünde faydalanıldı.

Ülkemizde de önemi giderek artan Müzikli Terapi Eğitimleri ile içe dönük üyeler, toplum içinde kendilerini daha rahat ifade edebilme yeteneklerini müzik ile geliştirme fırsatı bulabilecekler. Ayrıca üyeler eğitimler boyunca kitap okumaya yoğunlaşma ve dikkat toplama konusunda ilerleme kaydedebilecek. Üyelerin eğlenerek, keyif dolu dakikalar geçirdiği eğitimler Kasım ayı itibariyle, Üsküdar Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri şubelerinde devam edecek.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir