AÖF yeni kayıt işlemleri bugün başladı

AÖF yeni kayıt işlemleri 2-14 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

AÖF yeni kayıt işlemleri bugün başladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
AÖF yeni kayıt işlemleri 2-14 Eylül tarihleri arasında yapılacak. AÖF öğrencileri yeni dönem kayıtlarını Anadolu Üniversitesi'nin sitesi https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ adresinden yapılacak.

2013 - 2014 AÖF Kayıt Yenileme ne zaman başlıyor?
Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, ''Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların'', ''Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı ile kayıt hakkı kazananların'' ve ''Af kapsamında başvurup başvurusu kabul edilen adayların'' internet başvuru ve kayıt işlemlerinin ''İnternet başvuru'' ve ''AÖF bürolarına kayıt'' olmak üzere iki aşamada gerçekleşeceği belirtildi.

Kayıtların 2-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği ifade edilen açıklamada, ''Adayların kayıtlarını tamamlamaları için internet başvurusunun ardından ''İnternet Başvuru Belgesi'' ile birlikte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2013-2014 öğretim yılı ÖSYS yeni kayıt, Jandarma Meslek Eğitimi kılavuzunda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak Vakıfbank'a ödeme yaptıktan sonra illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıtlar 2-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu tarihler arasında kayıt yaptıramayanlar ise mazeret beyan ederek 16-17 Eylül tarihlerinde kayıt yaptırabilecekler.

Adaylar ''İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu'', ''Öğrenci Kılavuzu'' ile dönemlik kredili sistem hakkında bilgilerin yer aldığı ''Dönemlik-Kredili Sistem Ölçme ve Değerlendirme Kılavuzu''na http://ogrenci.anadolu.edu.tr/ adresinden yada http://kayit.anadolu.edu.tr/ internet başvuru sitesinden ulaşabilirler. Öğrencilik işlemleri ile ilgili sorular için ise 444 10 26 numaralı telefondan Açıköğretim Etkileşim Merkezi'ni arayabilir yada http://www.anadolu.edu.tr/ adresindeki ''Açıköğretim'' linkinden büro hizmetleri ve AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirler denildi.

AÖF'te Kayıt Yenileme Tarihleri
AÖF öğrencileri yeni kayıt işlemlerini de 16-27 Eylül tarihleri arasında yapabilecekler.

AÖF'te sınav tarihleri
Ara sınavlar 4 Kasım ile 16 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

04-09 Kasım 2013 : 1. Ara Sınavlar (İki ara sınav yapan birimler için)
11-16 Kasım 2013 : Ara Sınavlar (Tek ara sınav yapan birimler için)
11-23 Kasım 2013 : Ara Sınavlar (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Hukuk Fakültesi / Eczacılık Fakültesi /Porsuk Meslek Yüksekokulu / Eskişehir Meslek Yüksekokulu / Ulaştırma Meslek Yüksekokulu / Devlet Konservatuvarı için)

Derslerin bitiş tarihi 8 Ocak 2014 olarak açıklandı. AÖF'te derslerin bitmesinin ardından dönem sonu sınavları 09-22 Ocak 2014 tarihlerinde yapılacak.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir