Bağlarbaşı Spor Salonu, yıkılıp yeniden yapılacak

Yerine AVM yapılacağı iddia edilen Bağlarbaşı Spor Salonu, Üsküdar Belediyesi tarafından yıkılıp yeniden yapılacak.

Bağlarbaşı Spor Salonu, yıkılıp yeniden yapılacak
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar'da 40 yıldır cimnastik ve hentbol müsabakalarının yapıldığı, binlerce sporcunun yuvası gibi gördüğü, mal sahibi Vakıflar Genel Müdürlüğü ile Spor Genel Müdürlüğü'nün anlaşmazlığı nedeniyle kapısına kilit vurulup, yerine AVM yapılacağı iddia edilen Bağlarbaşı Spor Salonu, Üsküdar Belediyesi tarafından yıkılıp yeniden yapılacak.

Mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait 7 bin 262 metrekare büyüklüğündeki arsanın kullanımı Üsküdar Belediyesi'ne bırakıldı. Projeye göre, 33 bin 300 metrekare kapalı alana sahip çok amaçlı spor kompleks inşa edilecek. 27 takım ve 4 bin 920 lisanslı sporcu ile 340 spor okulu öğrencisinin faydalandığı spor salonu yıkım nedeniyle sezon başında açılamayacak.


Hürriyet


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Spor

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.09 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.