Mezuniyet Programları Üsküdar Gençlik Merkezi'nden

Üsküdar'da bulunan lise öğrencilerine sunduğu sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlere bu kez mezuniyet programlarıyla başka bir hava başka bir soluk getirdi.

Mezuniyet Programları Üsküdar Gençlik Merkezi'nden
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Kurulduğu günden bugüne kadar başta Üsküdar'da bulunan lise öğrencilerine sunduğu sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlere bu kez mezuniyet programlarıyla başka bir hava başka bir soluk getirdi.

Üniversite öğrencilerininde, zaman geçirirken kendilerini geliştirdiği merkez, İstanbul'da Gençlik denince akla ilk gelen yer olma iddiasına kavuşmuş durumda.

Yıl boyunca yapılan birçok faaliyete son Üsküdar'da bulunan 25 lise'de okuyan öğrencilere Üsküdar Gençlik Merkezi tarafından yapılan organizasyonla çok güzel sahnelerin yaşandığı mezuniyet törenleri düzenlendi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar Gençlik Merkezi Üsküdarlı Lise Öğrencilerini Mezun Ediyor

Bugüne kadar her okul kendi imkânlarıyla yapmış olduğu mezuniyet programlarında çok sıkıntılar çekiyordu. Eğitim ve öğretime her zaman destek olan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın çizmiş olduğu vizyon doğrultusunda Üsküdar Gençlik Merkezi yöneticileri bu programlarda yaşanan sorunları ele alarak çalışmalar gerçekleştirdi.

Öncelikle her güne bir mezuniyet gelecek şekilde Üsküdar'ın 25 lisesinin okul müdürler ve idarecileri ile birebir görüşme yapıldıktan sonra ortaya çıkan takvim uygulanmaya başlandı.

Şuana kadar 13 tanesi yapılan mezuniyet törenleri hala devam ediyor. Yapılan programların hepsi birbirinden güzel anlara vesile olurken, öğrenciler ve velilerden çok olumlu geri dönüşler yapılıyor.

Mezuniyet programları her okulun kendi bahçesinde yapılıyor. Sahne kurulumundan arka fonuna, ses sisteminden ışık sistemine, giydirilmiş sandalyeden ikramına, 'video-yıllıktan' Üsküdar Gençlik Merkezi Orkestrasına kadar, sunulan hizmet gerek okul idarecileri gerek öğrencilerin nazarında teveccüh buluyor. Gençlerin hayatlarında önemli bir anı olan mezuniyet günü videoları ise Üsküdar Gençlik Merkezi'nin internet sitesi üzerinden yada facebook adresi üzerinden ertesi gün izlenebiliyor.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir