TOGEM'in Eğitime Desteği Devam Ediyor

Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), Ankara Keçiören'de açtığı anaokulu ile 2012-2014 yılında Hedef 500 olarak belirlediği anasınıfı sayısına gün geçtikçe yaklaşıyor.

TOGEM'in Eğitime Desteği Devam Ediyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Başbakan Recep Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), Ankara Keçiören'de açtığı anaokulu ile 2012-2014 yılında Hedef 500 olarak belirlediği anasınıfı sayısına gün geçtikçe yaklaşıyor.

Ankara'da TOGEM-DER'in ''Anasınıfsız Okul Kalmasın'' Projesi, ''Hedef 500'' kampanyası kapsamında Zen Kuyumculuk sahibi Emil ve Şükran Güzeliş tarafından yaptırılan Sebahat ve Mevlüt Akbunar Okul Öncesi Eğitim Birimi'nin açılışı yapıldı. Açılış törenine Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, İçişleri Bakanı Muammer Güler'in eşi Neval Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın eşi Songül Çağlayan, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, TOGEM-DER Başkanı Saadet Gülbaran ve eşi Hasan Gülbaran, hayırseverler Emil Güzeliş ve Şükran Güzeliş, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu ve TOGEM-DER Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Öztürk katıldı.

Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), Ankara Keçiören'de açtığı anaokulu ile 2012-2014 yılında Hedef 500 olarak belirlediği anasınıfı sayısına gün geçtikçe yaklaşıyor.

Ankara-Keçiören Kocatepe İlkokulu bahçesinde yapılan açılışta konuşan TOGEM-DER Başkanı Gülbaran, TOGEMDER olarak Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde 2005 yılından bu yana TOGEM-DER'in yaptıkları ve gelecekle ilgili projelerini anlatırken, ''Çocuklara eğitim hizmeti götürmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz'' dedi. Gülbaran, Emil-Şükran Güzeliş ve ailesine teşekkür etti. Bakan Egemen Bağış ise, TOGEMDER'in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, ülkede çok sayıda anaokulunun açılması için yapılan çabaları övdü. Eşinin de TOGEMDER Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu belirten Bakan Bağış, Keçiören ilçesine böyle güzel bir okul öncesi eğitim birimi kazandırılmasına vesile olan Başkanı Saadet Gülbaran'a ve hayırsever Güzeliş ailesine teşekkür etti.


Milliyet


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir