Üsküdar Üniversitesi'nde kan bağışı seferberliği

Üsküdar Üniversitesi Haydi Gülümset Kulübü ''1'ünite kan 3 hayat'' sloganıyla üniversitede kan bağışı seferberliği başlattı.

Üsküdar Üniversitesi'nde kan bağışı seferberliği
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Üniversitesi Haydi Gülümset Kulübü ''1'ünite kan 3 hayat'' sloganıyla üniversitede kan bağışı seferberliği başlattı. Kızılay ile yürütülen kan bağışı kampanyasına Üsküdarlı öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

Üsküdar Üniversitesi Haydi Gülümset Kulübü ''1'ünite kan 3 hayat'' sloganıyla üniversitede kan bağışı seferberliği başlattı.

Genç nesillere kan bağışı konusunda farkındalık oluşturma, düzenli ve gönüllü kan bağışçısı kazanmak için Türkiye genelinde Türk Kızılayı'nın başlattığı ''Hedef 25'' projesine Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinden tam destek.

Üsküdar Üniversitesi Haydi Gülümset Kulübü'nün desteğiyle üniversitede başlatılan kampanya kapsamında kan bağışında bulunuldu. Üsküdarlı öğrencilerin bağışa ilgisi ise yoğun oldu.

Öğrenciler bir ünite kan ile 3 hayat için uzun kuyruklar oluşturdu. Öğrencileri idari ve akademik personel de destek verdi.

Kulüplerinin daha yeni kurulduğunu ancak bunun ikinci etkinlikleri olduğunu ifade eden Başkan Ayşenur Şennik ve kulüp saymanı Ebubekir Çalı, Türk Kızılayı ile anlamlı işbirliği için çok mutlu olduklarını, geçtiğimiz günlerde de Suriye'ye yardım için benzer seferber başlattıklarını söyledi.

Başkan Şennik, arkadaşlarının bağışa gösterdikleri ilginin ise kendini üniversite adına çok mutlu ettiğini kaydetti.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Nevzat Tarhan öğrencilerinin kan bağışına gösterdiği ilgiyi memnuniyetle karşıladı. Kan bağışı yapan öğrencilerine hassasiyetleri için teşekkür etti...

''Öğrencilerinin kan bağışına gösterdiği ilgiyi memnuniyetle karşılayan Rektör Tarhan, kan bağışı yapan öğrencilerine hassasiyetleri için teşekkür etti...''


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir