Zirve Üsküdar'da Yapıldı

Üsküdar Gençlik Merkezi ve Türkiye Öğrenci Konseyi işbirliği ile üniversiteliler zirvesi gerçekleştirildi.

Zirve Üsküdar'da Yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üniversiteliler Zirvesi Üsküdar'da Gerçekleştirildi
Türkiye'deki tüm üniversite kulüplerinin ve başkanlarının katıldığı zirvede öğrenciler toplantılar serisine YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya'nın katılımıyla başladı. Ardından yapılan toplantılarda kulüplerin sınıflandırılması, akreditasyonu, alanlarına göre koordine edilmesi konuşuldu. Konseyin toplantı gündemleri arasında öğrenci faaliyetlerinde kalite anlayışını oturtmak da vardı.

Türkiye Öğrenci Konseyi Başkanı Nihat Buğra Ağaoğlu yapılan toplantıda bütün öğrencilerin eğitim-öğretim ve araştırma etkinliklerinin yanı sıra, demokratik ve özgür bir ortamda örgütlenmeleri, her üniversitenin çağdaş bir yüksek öğretim kurumu olarak gelişmesine katkıda bulunmaları, gereksinimlerini üniversitelerin birimlerine duyurmaları, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenlemeleri amacıyla çalıştıklarını söyleyerek, ''bizleri misafir ettiği için Üsküdar Gençlik Merkezi'ne çok teşekkür ediyorum, toplantılarımızı verimli bir şekilde gerçekleştirmemiz için her türlü imkânı sağladılar'' dedi.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ekmen ise ''Üsküdar Gençlik Merkezi gençliğimiz için önemli bir fırsattır. Gençlerimizin bu fırsatı değerlendirmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gençlerimizin destekçisi olacağız. Hayallerini gerçekleştirmeleri için imkânlarımızı seferber edeceğiz. Sivil örgütlenmeler bu ülkenin önünü açacaktır. Gençlerimizi böyle faaliyetler içinde görmek bizlere onur veriyor'' dedi Türkiye'deki tüm üniversite kulüplerinin ve başkanlarının katıldığı zirvede öğrenciler toplantılar serisine YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya'nın katılımıyla başladı. Ardından yapılan toplantılarda kulüplerin sınıflandırılması, akreditasyonu, alanlarına göre koordine edilmesi konuşuldu. Konseyin toplantı gündemleri arasında öğrenci faaliyetlerinde kalite anlayışını oturtmak da vardı.

Türkiye Öğrenci Konseyi Başkanı Nihat Buğra Ağaoğlu yapılan toplantıda bütün öğrencilerin eğitim-öğretim ve araştırma etkinliklerinin yanı sıra, demokratik ve özgür bir ortamda örgütlenmeleri, her üniversitenin çağdaş bir yükseköğretim kurumu olarak gelişmesine katkıda bulunmaları, gereksinimlerini üniversitelerin birimlerine duyurmaları, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenlemeleri amacıyla çalıştıklarını söyleyerek, ''bizleri misafir ettiği için Üsküdar Gençlik Merkezi'ne çok teşekkür ediyorum, toplantılarımızı verimli bir şekilde gerçekleştirmemiz için her türlü imkânı sağladılar'' dedi.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ekmen ise ''Üsküdar Gençlik Merkezi gençliğimiz için önemli bir fırsattır. Gençlerimizin bu fırsatı değerlendirmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gençlerimizin destekçisi olacağız. Hayallerini gerçekleştirmeleri için imkânlarımızı seferber edeceğiz. Sivil örgütlenmeler bu ülkenin önünü açacaktır. Gençlerimizi böyle faaliyetler içinde görmek bizlere onur veriyor'' dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir