Bekele'nin itirazı Tahkim'e gitti

Doping yaptığı gerekçesiyle 4 yıl müsabakalardan men edilen milli atlet Bekele, Tahkim Kurulu'na giderek kararın bozulmasını talep etti.

Bekele'nin itirazı Tahkim'e gitti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Doping yaptığı gerekçesiyle 4 yıl müsabakalardan men edilen milli atlet Bekele, Tahkim Kurulu'na giderek kararın bozulmasını talep etti.

Bekele'nin avukatı Koray Akalp, Tahkim Kurulu'nda yapılan ilk görüşmenin ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği'nin (IAAF), kendilerine, Tahkim Kurulu yerine Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) gitmeleri gerektiğini söylediğini belirtti. Akalp, ''Fakat Tahkim Kurulu ve Atletizm Federasyonu'nun talimatlarında ilk itiraz mercinin Tahkim Kurulu olduğu açıkça belirtilmiş olduğu için Tahkim Kurulu'na gittik'' dedi.


Hürriyet


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Spor

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.16 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.