Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar'da Üniversite Fuarı ve Kariyer Günleri

Üsküdar Gençlik Merkezi, 20-21 Aralık tarihlerinde düzenlenen Üniversite Fuarı ve Kariyer Günleri'ne ev sahipliği yaptı.

Üsküdar'da Üniversite Fuarı ve Kariyer Günleri
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Üsküdar Gençlik Merkezi ve Gençlik Platformu Derneği işbirliği ve 20 seçkin devlet ve vakıf üniversitenin katılımıyla gerçekleşen fuarın açılışı, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ekmen, üniversite yetkilileri ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla Üsküdar Gençlik Merkezi'nde yapıldı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar Gençlik Merkezi, 20-21 Aralık tarihlerinde düzenlenen Üniversite Fuarı ve Kariyer Günleri'ne ev sahipliği yaptı.

Yaklaşık 6 bin lise son sınıf öğrencisinin katıldığı fuar, üniversite ve meslek yüksek okullarının programları ve tanıtımlarının yanında, kariyer ve üniversite eğitiminin can alıcı noktalarına dair uzman eğitmenlerin sunumlarını içeriyor.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.