İlçelerde ''siber güvenlik eğitimi'' başladı

39 ilçede Yazılım Geliştirme?den ''Open Office''e birçok alanda eğitim verecek.

İlçelerde ''siber güvenlik eğitimi'' başladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul Valiliği Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, 39 ilçede Yazılım Geliştirme'den ''Open Office''e birçok alanda eğitim verecek.

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'nın sorumluluk ve koordinasyonunda yürütülecek olan ''e-İçişleri Yazılım Geliştirme ve İdame Projesi kapsamında, ''Open Ofiice, Kurumsal Bilgi Güvenliği, Siber Güvenlik, Bilişim Hukuku'' konularında dersler yer alıyor. Dersler, Kaymakamlıklar ve Valilik İçişleri Hizmet Birimleri olmak üzere iki grupta verilecek.

İstanbul Valiliği Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, 39 ilçede Yazılım Geliştirme'den ''Open Office''e birçok alanda eğitim verecek.

39 İlçe Kaymakamlığı'nın Bilgi İşlem Şeflikleri'nde görevli personelin oluşturduğu birinci grup 10-11 Aralık 2012 tarihinde ders alırken; Valilik İçişleri ve Hizmet Birimleri'nde görevli personelin dahil olduğu ikinci grup ise 12-13 Aralık 2012 tarihinde eğitime tabii tutulacak.

9 saat ''Open Office'' ve 3 saat ''e-İçişleri Yazılım Geliştirme ve İdame Projesi'' kapsamında, ''Open Ofiice, Kurumsal Bilgi Güvenliği, Siber Güvenlik, Bilişim Hukuku'' konularında verilecek dersler 13 Aralık'ta sona erecek.


İstanbul Ajansı


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Teknoloji

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir