İlçe Meclisi Başkanlığı Seçimi Heyecanlı Geçti

Üsküdar'da bulunan tüm resmi ve özel okulların okul meclisi başkanı öğrencilerinin arasından ilçe başkanlığı için seçim yapıldı.

İlçe Meclisi Başkanlığı Seçimi Heyecanlı Geçti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar'da bulunan tüm resmi ve özel okulların okul meclisi başkanı öğrencilerinin arasından ilçe başkanlığı için seçim yapıldı ve Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Veli Işık İlçe Başkanı seçildi.

17 öğrencinin aday olduğu başkanlık seçiminde Çengelköy Lisesi öğrencisi Mustafa Gider, Halide Edip Adıvar Lisesi öğrencisi Anıl Çağakan Vardar ile İstanbul Üsküdar Lisesi öğrencisi Eyüp Sinan Kul eşit oy alarak yönetim kuruluna seçildi.

Seçimden iki gün önce okul başkanları ile Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezinde bir toplantı düzenlenerek adaylara propaganda (konuşma) imkanı sağlandı. Adayların konuşmasından önce toplantıya katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin öğrencileri tebrik edip hoşgeldiniz dedi. Ardından öğrencilere seslenen Tekin, ''Sizleri tebrik ediyorum, hepiniz okulunuzdaki çok sayıdaki sınıf başkanının oyunu alarak seçildiniz ve buraya kadar geldiniz. İnşallah ilerde bizim yerlerimizde ve önemli makamlarda sizler olacaksınız. Adaylarımıza başarılar diliyorum. Kimi seçerseniz başımızın üzerinde yeri var. Daha sonra sizlerle toplantılar yapacağız ve dertleşeceğiz. Sizleri çok seviyoruz, bizler sizler için varız. Hepinize başarılar diliyorum'' dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar'da bulunan tüm resmi ve özel okulların okul meclisi başkanı öğrencilerinin arasından ilçe başkanlığı için seçim yapıldı ve Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Veli Işık İlçe Başkanı seçildi.

Daha sonra konuşan adaylar okul başkanlarının oylarını alabilmek için çok ilginç konuşmalar yapıp vaatlerde bulundular.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir