Üsküdar'da Sinan'ın ölüm yıldönümü sergisi

Realist Gençlik Hareketi Derneği Mimar Sinan'ın ölüm yıldönümü kapsamında Üsküdar'da bir sergi açacak.

Üsküdar'da Sinan'ın ölüm yıldönümü sergisi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi'nin katkılarıyla açılacak olan sergide Mimar Sinan'a ait eserlerin fotoğrafları açıklamalarıyla birlikte sergilenecek.

Sergi, 17 Temmuz salı günü üyelerin Mimar Sinan'ın Süleymaniye'de bulunan kabrini ziyaretinin ardından saat 10:00'da Üsküdar Belediye binası önünde açılacak.

Sergiye tüm halkın davetli olduğunu ve yoğun bir katılım beklediklerini söyleyen Realist Gençlik Hareketi Dernek Başkanı Erhan Kaya derneğin kuruluş amacını şu sözlerle açıkladı: ''Realist Gençlik Hareketi, toplumsal sorunları kendi sorunu gibi benimseyip; görev şuuru ile sorumluluk üstlenebilecek bir genç nesil oluşturmak isteyen; gençliğin dilinden, inancından, ırkından ve düşüncesinden dolayı maruz kaldığı her türlü anti-demokratik uygulamaların karşısında olan; tarihine ve kültürel değerlere sahip çıkan ve daha birçok alanda yapıcı tepki oluşturarak ulusal ve uluslararası arenada farkındalık uyandırmak hedefiyle yola çıkmış bir oluşumdur.''

Realist Gençlik Hareketi Derneği Mimar Sinan'ın ölüm yıldönümü kapsamında Üsküdar'da bir sergi açacak.

Bir gün sürecek olan sergi boyunca Mimar Sinan ile ilgili olarak hazırlanan el broşürlerine de ulaşmak mümkün olacaktır.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir