İstanbul'un ''Denizcilik Liseleri'' yarıştı

İstanbul'da bulunan denizcilik meslek liselerinin öğrencileri Üsküdar Gençlik Merkezi'nde düzenlenen bilgi yarışmasına katıldılar.

İstanbul'un ''Denizcilik Liseleri'' yarıştı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul'da bulunan denizcilik meslek liselerinin öğrencileri 14 Mayıs Pazartesi günü Üsküdar Gençlik Merkezi'nde düzenlenen bilgi yarışmasına katıldılar.

İstanbul'da bulunan Denizcilik Meslek Lisesi öğrencileri; Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi'nin önderliğinde düzenlenen bilgi yarışmasında denizcilik bilgilerini yarıştırdılar.

Üsküdar'da düzenlenen bilgi yarışmasına Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin'de katıldı.

Öğrencilere toplamda 30 soru soruldu. Yarışmaya katılan 6 Denizcilik Meslek Lisesi öğrencilerinden Hacı Rahime Ulusoy Denizcilik Meslek Lisesi birinci olurken, Piri Reis Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi ikinci ve Ziya Kalkavan Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 3. Oldu. Yarışmada ilk üçe giren öğrencilere ödül olarak kupa ve madalya verildi.

Yarışmaya katılan diğer denizcilik liseleri ise şöyle; Barbaros Hayreddin Anadolu Deniziclik Meslek Lisesi, Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi, Pendik Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi.

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi'nin Yüksek Eğitim Koordinatörü Hüseyin Yıldırım; ''İstanbul'da sadece 6 adet bulunan Denizcilik Meslek Lisesi öğrencilerini bu etkinlikle bir araya getirdik'' dedi. Yıldırım; bilgi yarışmasını her yıl yeniden düzenleyeceklerini ve bu etkinliğe gemicilik yarışlarını da dahil etmek istediklerini ifade etti.

Yarışmanın ardından denizcilik lisesi öğrencileri Gitarist Serkan Diyar'ın konseriyle coştular.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'da bulunan denizcilik meslek liselerinin öğrencileri 14 Mayıs Pazartesi günü Üsküdar Gençlik Merkezi'nde düzenlenen bilgi yarışmasına katıldılar.


Denizhaber.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir