Üsküdar Belediye Spor Genel Kurulu Yapıldı

Üsküdar Belediye Spor Kulübü'nün 9. Olağan Genel Kurul toplantısı, Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

Üsküdar Belediye Spor Genel Kurulu Yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediye Spor Kulübü'nün 9. Olağan Genel Kurul toplantısı, Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. 4 Mayıs 2012 Cuma günü çoğunluk sağlanamadığı için 11 Mayıs 2012 Cuma gününde Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü Derneği üyeleri tekrar biraraya geldi.

9. Olağan Genel Kurul toplantısı divan başkanlığını Kemal Akar seçilirken, katip üyeliğine Mustafa Demiral ve divan üyeliğine Fatih Korkmaz seçildi.

Toplantı, saygı duruşu ve istiklal marşı'nın okunmasının ardından faaliyet raporunun Adem Kaan Pehlivan tarafından, denetim kurulu raporunun ise Şahin Avşar tarafından okunması ve her iki raporunda ayrı ayrı oylanarak ibra edilmesinin ardından tahmini bütçenin görüşülmesiyle devam edildi.

Divan başkanı Kemal Akar bütçe görüşmeleri öncesinde yaptığı konuşmada şu sözleri söyledi; ''Üsküdar Belediye Spor Kulübü çok başarılı bir sezon geçirdi. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın yapamadığını başardıkları için sporcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Başta Kulüp başkanı Mecit Çetinkaya, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri kısacası emeği geçen herkesi tebrik ediyorum'' dedi.

Tahmini bütçe görüşmelerinde ise Şahin Avşar kulübün bütçesiyle ilgili olarak bilgiler verdi. Yapılan oylama sonucunda bütçe kabul edildi.

Yeni yönetim kurulu ile denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi aşamasına geçildi. Canan Yılmaz, Aytaç Özbakır ve Hakan Büyükoğlu'nun divana sunmuş olduğu yeni yönetim ve denetim kurulu asil ve yedek üyeleri yapılan oylama sonucunda kabul edilerek Üsküdar Belediye Spor Kulübü'nün başkanı ve yönetim kurulu seçilmiş oldu.

Kulüp başkanlığına yeniden seçilen Mecit Çetinkaya kısa bir konuşma yaparak kulübe katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından yeni yönetim kurulu üyelerin hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra toplantı sona erdi.

YENİ YÖNETİM LİSTESİ

Yönetim Kurulu Asıl; Mecit Çetinkaya, Kemal Akar, Sadık Albayrak, A.Burak Erdoğan, M. Fatih Sarıoğlu, Adem Kaan Pehlivan, Ahmet Karadağ, Osman Aydın, Fatih Korkmaz, A. Tarık Şebik, Polat Sağır.

Yönetim Kurulu Yedek; Mükerrem Gümüş, Selim Terzi, Kemal Canikli, Ertunç Laçinel, Süleyman Gedikoğlu.

Denetim Kurulu Asıl; Şahin Avşar, Şerif Terzi, Mehmet Keskin.

Denetim Kurulu Yedek; Cebrail Çetinkaya, Furkan Köse, Çağatay Çıtlak.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar Belediye Spor Kulübü'nün 9. Olağan Genel Kurul toplantısı, Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Spor

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir