Biltek koleji şimdi de Ankara'da

Yıllardır başarıları ile adından söz ettiren Biltek Koleji; bilgi, birikim ve tecrübelerini şimdi de Ankara'ya taşıyor.

Biltek koleji şimdi de Ankara'da
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

2002-2003 Eğitim-Öğretim yılında Üsküdar Ünalan'da faaliyete geçmiş olan Biltek Koleji, Özel Biltek İlköğretim Okulu ve Özel Biltek Anadolu Lisesi ile hizmet vermeye başlamıştı. İnsani değerlere önem veren, bilgili, görgülü, erdemli ve başarılı bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiş olan kurum, açılışından bu güne kadar önemli başarılara imza atarak aranan bir eğitim kurumu haline geldi.

Üsküdar Ünalan'da faaliyete geçmiş olan Biltek Koleji, Özel Biltek İlköğretim Okulu ve Özel Biltek Anadolu Lisesi ile hizmet vermeye başladı

İşte Biltek Koleji'nin akademik başarılarından bazıları:

  • 8.Sınıflar 2009 SBS Türkiye Birinciliği,
  • 2009 ÖSS Özel Anadolu Liseleri arasında Türkiye 2.liği,
  • 2010 SBS'de 3 Türkiye Birinciliği,
  • 2011 SBS'de Türkiye Birinciliği elde eden başarılı okul, yine 2011 LYS'de Türkiye 46.sı çıkarmış ve birçok öğrencisi ilk 1000e girerek Türkiye'nin en prestijli üniversitelerinde okumaya hak kazanmıştı.

Biltek Koleji Kurucu Genel Müdürü Ali Dayıoğlu yaptığı açıklamada, Biltek Koleji'nin sadece akademik alanda değil, sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda da başarı grafiğinin her geçen gün arttığını belirterek şunları kaydetti:

Biltek Koleji Kurucu Genel Müdürü Ali Dayıoğlu yaptığı açıklamada, Biltek Koleji'nin sadece akademik alanda değil, sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda da başarı grafiğinin her geçen gün arttığını belirtti

''Biltek Eğitim Kurumları olarak, ''Önce İyi İnsan Yetiştirmek'' ilkesine dayanan, öğrenci, öğretmen ve veli işbirliği içinde öğrenmede sürekliliğe inanan bir kurumuz. Amacımız, akademik programın yanı sıra öğrencilerin yetenek ve becerilerini kullanarak pratik olarak geleceğe hazırlanmalarını sağlamaktır. Aynı zamanda topluma ve doğaya duyarlı, eleştirel düşünme gücü gelişmiş, yeniliklerin öncüsü, üretken ve sorumlu bireyler yetiştirmektir.

Bu anlamda çalışmalarını ilk günden beri büyük bir titizlikle yürüten eğitim camiamız, gerek akademik gerekse sosyal etkinlikler anlamında aldığı başarılarla bu günlere geldi. Biltek'i özel kılan bu eğitim anlayışı olduğu kadar kendileri ile iftihar ettiğimiz öğrencilerimiz olmuştur.''

Dayıoğlu sözlerine şunları ekledi:

''Biltek Koleji olarak edindiğimiz bu ciddi birikim ve tecrübeyi diğer şehirlerimize de yaymak ve ilkeli, güvenilir ve çağdaş eğitim faaliyetlerimizi büyütmek hedef ve çabası içerisindeyiz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda inşallah Ankara Biltek Koleji'ni önümüzdeki eğitim-öğretim yılında hizmete açacağız. Tüm öğrencilerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.''

2012-2013 eğitim-öğretim yılında hizmete geçecek olan Ankara Biltek Koleji, erken kayıt avantajları ile 12 Nisan 2012 tarihinden itibaren öğrenci kayıtlarına başlayacak.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir