Küçük Mucitler Büyük Fikirler

Robot ve Robot Teknolojisi ile Tanışma Semineri, 27 Kasım 2011 Pazar günü Üsküdar Gençlik Merkezi Seminer Salonu'nda gerçekleştirildi.

Küçük Mucitler Büyük Fikirler
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri, üyelerinin yeteneklerini geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiği etkinliklerine Robot Okulu Projesi ile devam ediyor. Üyelerinin gelişimlerine olumlu katkı sağlamak, onların, keşfeden, düşünen ve icat eden yönlerini ortaya çıkarmak amacıyla başlatılan projenin ilk ayağı olan Robot ve Robot Teknolojisi ile Tanışma Semineri, 27 Kasım 2011 Pazar günü Üsküdar Gençlik Merkezi Seminer Salonu'nda gerçekleştirildi.

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri'nden gelen, robotlara ve robot yapımına ilgi duyan üyeler, merak ettikleri her şeyi öğrenme fırsatı buldular. Mustafa Şirin tarafından verilen eğitim seminerinde üyeler, akıllarına gelen her soruyu sordukları gibi, daha önceden tasarlanan robot örneklerini de incelediler. Öğrendiklerini hayal dünyalarıyla birleştiren üyelere, seminer sonunda robotlarla ilgili soruların yer aldığı bir anket düzenlendi. Ankete verilen cevaplara göre, her bilgi evinden dörder üye olmak üzere toplam 56 üyenin katılımı ile etkinliğin ikinci ayağı olan Robot Eğitimi aşamasına geçilecek. Robot Eğitimi etkinliğinde üyeler, alanında uzman eğitimcilerden aldıkları derslerle, hayal ettikleri ve tasarladıkları robot projelerini hayata geçirme fırsatı bulacak.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir