TOGEM'den Milli Eğitime 4 derslik daha!..

Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi TOGEM, İstanbul'da 4 yeni dersliği Milli Eğitimin hizmetine sundu.

TOGEM'den Milli Eğitime 4 derslik daha!..
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi TOGEM, Van'da meydana gelen depremden hemen önce açılışı yapılan Siirt ve Muş'taki okul öncesi eğitim birimlerinin ardından İstanbul'da da Ali Ağaoğlu ve Bilfen Kolejleri sponsorluğunda 4 yeni dersliği Milli Eğitimin hizmetine sundu.

İşadamı Ali Ağaoğlu'nun katkılarıyla Üsküdar Kirazlıtepe Orhan Seyfi Orhon, Esenler 50.Yıl Tuna ve Pendik Kurtköy İlköğretim Okullarında yapılan ana sınıfları ile Bilfen Koleji'nin sponsorluğunda yaptırılan Okul Öncesi Eğitim Birimi Fatih Neslişah İlköğretim Okulu'nda hizmete girdi. Açılışlara , İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eşi Gül Mutlu, Üsküdar Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, TOGEM Başkanı Saadet Gülbaran,hayırseverler ve çok sayıda davetli katıldı.

Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi TOGEM, İstanbul'da Ali Ağaoğlu ve Bilfen Kolejleri sponsorluğunda 4 yeni dersliği Milli Eğitimin hizmetine sundu.

Ağaoğlu'ndan Milli Eğitime 54 derslik
Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi Başkanı Saadet Gülbaran açılışlarla ilgili olarak yaptığı konuşmada ''TOGEM her zamanki gibi bir köprü vazifesi görmüş, hayırseverlerimizin elleri ile çocuklarımızın ellerini birleştirmiştir. Çocuklarımızın parlayan gözleri sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Hayırseverlerimiz arttıkça okullarımız, okullarımız arttıkça hayırseverlerimiz artıyor. Yeni açılanlarla birlikte 5 ilde toplam 54 dersliği Milli Eğitimimize kazandıran Ali Ağaoğlu'na ve 3 ana sınıfının hizmete girmesinde büyük destek veren Bilfen Koleji'ne teşekkür ediyorum'' dedi.

Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi TOGEM, İstanbul'da Ali Ağaoğlu ve Bilfen Kolejleri sponsorluğunda 4 yeni dersliği Milli Eğitimin hizmetine sundu.

İstanbul'da yeni açılan Okul Öncesi Eğitim Birimleri ile TOGEM'in Milli Eğitimin hizmetine sunduğu ana sınıfı sayısı 207'ye ulaştı. 2006 ile 2011 yılları arasında ayrıca 4 sınıflı ilköğretim okulu ve lojmanı, 1 spor kompleksi, 1 Otistik Çocuk Eğitim Merkezi ile 12 gezici anaokulu da hayırseverlerin desteğiyle TOGEM tarafından hizmete açıldı.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.08 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.