Hollandalı Eğitimciler, Çengelköy'de

Hollandalı Eğitim Direktörleri on beş kişililik bir ekiple Çengelköy İlköğretim okulunda bir dizi incelemede bulundu.

Hollandalı Eğitimciler, Çengelköy'de
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Hollandalı Eğitim Direktörleri on beş kişililik bir ekip ile 20 Ekim 2011 Perşembe günü Çengelköy İlköğretim okulunda bir dizi incelemede bulundu.

En önemli amaçları okul aile birliğini yerinde inceleyip görmek için okulumuzu tercih eden Okul aile birliği başkanı Esat Kalay ve yönetim kurulu üyeleri ile okul müdürü ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Hollandalı Eğitim Direktörleri çok amaçlı salonunda okulla ilgili sunumu izledi. Kahvaltı ve sonrasında ana sınıfından başlayarak okul ek binasında, ana binada, okul aile birliği odarı, öğretmenler odalarını inceleyerek gerek düşünceleri, gerek gördükleri ile okulun her bölümünü dolaşıp fotoğraf çekerek elde ettikleri bilgileri Hollanda da kendi okullarında öğrenci ve velilerine anlatmak üzere iki grup halinde bilgi almak üzere sınıfları ziyaret ettiler.


Birinci kademenin okula gelmesi ile başlayan törene katılan eğitim direktörleri, törenin ve yapılan törenin fotoğraflarını çekti. Okul aile birliği üyelerinin hazırladığı öğlen yemeği çok amaçlı salonda yenidi, yemeğin ardından değerlendirme toplantısı yapıldı. Okul dergisi ve faaliyet dergisini inceleyerek gurup düşüncelerini berttiler. İncelemeler sonunda karşılıklı olarak hediyeler verildikten sonra Hollandalı Eğitim Diretörleri Çengelköy İlköğretim Okulundan ayrıldılar.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir