Lys Türkiye 2.'si Tolga Tan ödüllendirildi

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, LYS Türkiye 2.'si Tolga Tan'ı ödüllendirdi

Lys Türkiye 2.'si Tolga Tan ödüllendirildi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2011 LYS'de Yabancı Dil-1 puan türünde 549.060 puan alarak Türkiye 2.'si ve İstanbul 1.'si olan Haydarpaşa Anadolu Lisesi mezun öğrencisi Tolga Tan, daha önce vaat edildiği gibi İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin tarafından IPAD'le ödüllendirildi.

07 Ekim 2011 Cuma günü bayrak töreninde öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Üsküdar İlçe Milli Müdürü İlyas Tekin Türkiye 2.'si Tolga Tan'ı tebrik etti ve kendisine IPAD ile bir de plaket verdi. Sürücü belgesini de yakında alacak. Törende bu başarıyı sağlayan öğretmenlere de teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin şunları söyledi:

''Tolga Tan'ı tebrik ediyorum. Birinci olsaydı araba alacaktı, ikinci olduğu için kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sizler İstanbul'da altıncı ,Türkiye'de onikinci sırada yer alan bir lisede okuyorsunuz. Hiçbir başarı ödülsüz kalmayacaktır. Sizlerin başarılarıyla mutlu olacağız, sizlerle gurur duyacağız. İnşallah bundan sonra Türkiye birincileri çıkar. Yolunuz açık olsun.'' dedi.

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, LYS Türkiye 2.'si Tolga Tan'ı ödüllendirdi

İlçe Mili Eğitim Müdürü öğretmenleri temsilen okul müdürünü de ödüllendirdi.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.