Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar ticaret merkezi olacak

Mustafa Kara, " Bir müjde olarak söylemekten gurur duyuyorum ki, Üsküdar çok kısa zamanda, bir 'ticaret merkezi' haline gelecektir" dedi.

Üsküdar ticaret merkezi olacak
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Mustafa Kara, Üsküdar'ı "tarih ve kültür kenti" olarak yeniden "tarih sahnesine" çıkarmak istediklerini söyledi. Çok yoğun bir ekip çalışması yaparak önemli çözüm projeleri ürettiklerini de belirten Mustafa Kara, " Bir müjde olarak söylemekten gurur duyuyorum ki, Üsküdar çok kısa zamanda, bir 'ticaret merkezi' haline gelecektir" dedi. İstanbul'un her ilçesi, hatta her sokağının ayrı bir değeri olduğunu belirten Kara, "Ancak kabul etmek gerekir ki, Üsküdar'ın yeri bambaşkadır. Biz bu inançla ve bu bilinçle yola çıktık. Üsküdar coğrafi konumu itibariyle önemli bir noktada yer almaktadır. Maalesef bu güne kadar Üsküdar'a, sadece bir transfer noktası olarak bakılmış ve Üsküdar, Avrupa yakasına geçmek için bir "transfer merkezi" olarak görülmüştür. Bu nedenle biz Üsküdar'ın sadece transfer merkezi değil bir "kültür kenti", bir "ticaret kenti", bir "sağlık kenti" ve bir "barış ve huzur" kenti olmasını hedefliyoruz" dedi.


Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0

Seçim 2009

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.