HÜDA PAR Üsküdar Belediye Başkanı Adayı Feyzullah Çiftçi oldu

HÜDA PAR'ın Ankara'da düzenlediği aday tanıtım programı ile kamuoyuna duyurulan Üsküdar Belediye Başkan Adayı Av. Feyzullah Çiftçi, ''Huzurlu ve Güvenli Şehirler Bizimle Olur'' sloganıyla sahaya inerek seçim çalışmalarına başladı.

HÜDA PAR Üsküdar Belediye Başkanı Adayı Feyzullah Çiftçi oldu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

HÜDA PAR Üsküdar Belediye Başkanı Adayı Feyzullah Çiftçi seçim çalışmalarına Aziz Mahmud Hüdayi Camii'nde sabah namazı ile başlayan Çiftçi, ekibi ile Aziz Mahmud Camii haziresinde mefdun bulunan Aziz Mahmud Hüdayi'nin türbesini ziyaret ederek burada dua etti.

HÜDA PAR Üsküdar Belediye Başkanı Feyzullah Çiftçi seçim çalışmalarına Aziz Mahmud Hüdayi Camii'nde sabah namazı ile başla

Günün ilk saatlerinde işyerini açan Balıkçılar Çarşısı esnafını ziyaret eden Çiftçi, esnafla hasbihal ederek; sorunlarını dinledi. Çiftçi, belediye başkanı olduğu takdirde yapacağı projelerini esnafla paylaştı.

HÜDA PAR Üsküdar Belediye Başkanı Feyzullah Çiftçi Balıkçılar Çarşısı esnafını ziyaret eden Çiftçi, esnafla hasbihal etti

Esnafın ilgiyle karşıladığı genç avukat Çiftçi'nin önümüzdeki günlerde çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edeceği belirtildi.

HÜDA PAR Üsküdar Belediye Başkanı Feyzullah Çiftçi Balıkçılar Çarşısı esnafını ziyaret eden Çiftçi, esnafla hasbihal etti

Av. Feyzullah Çiftçi Kimdir?

1997 yılında Batman'da doğdu. Uzun bir süredir Üsküdar'da ikamet eden Çiftçi, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. İngiltere'de dil eğitimi aldı. Marmara Üniversitesinde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde lisans eğitimine devam etmektedir.

Siyasi hayatına HÜDA PAR ile başlayan Çiftçi, birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görev aldı.

Serbest avukatlık yapan Çiftçi, WOLAS (Worldwide Lawyers Association) Hukuk Operasyonları Biriminden sorumlu yönetim kurulu üyesidir.


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2024

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir