Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

"Üsküdar kazansın"

Bazı partilerin Üsküdar belediye başkan adayları, "Üsküdar kazansın" sloganı altında bir araya geldi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Bazı partilerin Üsküdar belediye başkan adayları, "Üsküdar kazansın" sloganı altında bir araya geldi. Üsküdar Belediye Başkanı Mehmet Çakır, "Üsküdar Kazansın" sloganıyla ilçesindeki belediye başkan adaylarını bir araya getirmek amacıyla Fethi Paşa Korusu Sosyal Tesisleri'nde bir kahvaltı düzenledi.

Kahvaltıya, AK Parti adayı Mustafa Kara, MHP adayı İbrahim Giritlioğlu, Saadet Partisi adayı Yılmaz Bayat ve BBP adayı Abdullah Genç katıldı.

CHP adayı Sema Barlın'ın bir televizyon programı dolayısıyla katılamadığını ilettiği, gelmeyen diğer adayların ise mazeret bildirmedikleri ifade edildi. Çakır, burada yaptığı konuşmada, 29 Mart yerel seçimlerine çok az bir zaman kaldığını, bugüne kadar Üsküdar'a yakışır bir şekilde devam eden seçim çalışmalarının aynı tarzda tamamlanmasını umduklarını söyledi.

Üsküdar'ın farklı bir ilçe olduğunu, burada yapılması gereken siyasetinde farklı olması gerektiğini belirten Çakır, "Ben herhangi bir partiden seçilmiş başkan olsam bile Üsküdarlı'ya hizmet için çalıştık. 5 yıl süre içerisinde neler yaptıklarımızı, hangi projeleri gerçekleştirdiklerimizi arkadaşlara anlattık. Üsküdar'ın topyekun kalkındırılmasını istedik. Seçimden sonra da üzerimize düşenne varsa yapabileceğimizi söyledik. Bu bir başlangıç toplantısıdır. Üsküdar kazansın" dedi.

Kahvaltıda sırayla söz alan belediye başkan adaylarından Mustafa Kara, Üsküdar'ın yüz yıllardır yaşadığı nezaketi, bugün de gördüklerini ifade ederek, "Kim başkan olursa olsun, burada Üsküdar'a faydalı projeleri gerçekleştirmeye söz verdik. Durmak yok, hizmete devam" diye konuştu.

MHP adayı İbrahim Giritlioğlu da seçim rekabetini bir savaş olarak görmediklerini ifade ederek, "İstanbul ve Üsküdar'a yakışır bir yarış sürdürüyoruz. Üsküdar ölmek üzere. Ölmek üzere olan insana önce suni teneffüs yaptırmanız lazım. Biz ilk olarak Üsküdarlı'ya nefes aldıracağız" dedi.

Saadet Partisi adayı Yılmaz Bayat da "Üsküdar'da çok iyi bir seçim nezaketi yürüyor. Bundan sonra da devam edecek. Üsküdarlıların vereceği karar hayırlı olsun. Kazanan Üsküdar olsun" dedi.

BBP adayı Abdullah Genç de seçim yarışının demokrasinin gereği ve hizmete talip olma yarışı olduğunu kaydederek, bu seçimlerin bir genel seçim havasına dönüştürüldüğünü, vatandaşın daha bilinçli bir havada sandığa gitmesini istediklerini bildirdi. Adaylar, toplu fotoğraf da çektirdi.

Kaynak: Yenişafak

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2009

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.