Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Erdoğan Üsküdar'a Geliyor.

Başbakan Erdoğan, SP'li Yılmaz Bayat'ın seçimi kazanmaya yakın olması üzerine Mustafa KARA'ya destek için Üsküdar'a gelecek.

Erdoğan Üsküdar'a Geliyor.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Üsküdar Belediye Başkanlığına Saadet Partisinden Yılmaz Bayat yeniden aday oldu. Daha Önce RP/FP'den 1994-2004 dönemlerinde iki defa üst üste Üsküdar belediye başkanlığı yapmıştı.

AKP Üsküdar belediye başkanı Mehmet Çakır, yeni dönemde partisi tarafından yeniden aday gösterilmedi ve yerine Mustafa KARA, AKP Üsküdar Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Kara, bitecek olan Mehmet Çakır döneminin İmar komisyonu başkanı ve Meclis Başkanvekili...
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Belediye Başkanlığı döneminden beri saygı duyduğu 'Hocası', Çengelköy Yıldırım Beyazıt Camii imamı Mustafa Demirkan, AKP'nin adayı konusunda sıkıntı duyuyor. AKP örgütünde Demirkan hocanın, Başbakanı arayıp ''Üsküdar'da SP'li Yılmaz Bayat'a karşı sıkıntı var; kaybediyoruz, Anketlerde %52 Yılmaz Bayat çıkıyor'' dediği iddia ediliyor. Saadet Partili Yılmaz Bayat Erbakan Hocaya yakın bir isim olarak biliniyor.
 
Üsküdar'daki esnaf ve Üsküdarlılar tarafından çok sevildiği bilinen Erzincan Kemah'lı Yılmaz Bayat'ın Üskürdarda seçimi kazanmaması için Başbakan Erdoğan'ın yarın Üsküdar'a gelerek, seçmen sayıları 25 bin üzerinde olan Rize'lilerin bir köy derneğini ziyaret edeceği, Kirazlıtepe ve Küplüce mahallelerinde seçim turu yapacağı SP'liler tarafından Üsküdar'da kulaktan kulağa fısıldanıyor.
 
Kaynak: Yalçın Bayer - Hürriyet

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2009

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.