Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığına Ramazan Bulum atandı

İstanbul'da şu ana dek 32 ilçesinde kurucu başkanlarının atamasını gerçekleştiren Gelecek Partisi'nde Üsküdar'da da kurucu ilçe başkanı belirlendi.

Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığına Ramazan Bulum atandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul'da şu ana dek 32 ilçesinde kurucu başkanlarının atamasını gerçekleştiren Gelecek Partisi'nde Üsküdar'da da kurucu ilçe başkanı belirlendi.

Teşkilatlanma çalışmalarına son sürat devam eden Gelecek Partisi'nde bir ilçe başkanının daha ataması gerçekleştirildi. Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığına Ramazan Bulum getirildi.

İstanbul'da şu ana dek 32 ilçede kurucu başkanlarını tayin eden Gelecek Partisi'nde Üsküdar'da da atama gerçekleştirilirken 39 ilçenin 32'sinde teşkilatlanma tamamlandı.

Yapılan atamayı Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, kişisel Twitter hesabından duyurdu. Şahin, yaptığı açıklamada ''Üsküdar Kurucu İlçe Başkanımız olarak Ramazan Bulum atanmıştır. Hayırlı olsun Üsküdar.'' ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Ramazan Bulum, yetki belgesini Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nda İsa Mesih Şahin'in elinden aldı. Bulum, göreve layık görülmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ''Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun şahsında bana bu görevi layık gören partimizin yetkili organlarına teşekkür ediyorum.'' diye konuştu.

Kaynak: medyanotu.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.