Ahmet Kılıç, Üsküdar'a Nefes Aldıracak Projelerini açıkladı

Millet İttifakı Üsküdar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıç, Üsküdar'a Nefes Aldıracak Projelerini açıkladı.

Ahmet Kılıç, Üsküdar'a Nefes Aldıracak Projelerini açıkladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Millet İttifakı Üsküdar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıç, gerçekleştirdiği proje tanıtım toplantısıyla, Üsküdar'a nefes aldıracak projelerini açıkladı.

Üsküdar Belediye Başkan Adayı Kılıç, Kentsel Dönüşüm, Otopark, Altyapı gibi Üsküdarlıların, yıllardır çözülemeyen sorunlarına iyi çalıştıklarını ve sorunların çözümlerini geliştirdiklerini belirtti. Üsküdar'a nefes aldıracak projeler arasında İmar Çözümü, Harem Otopark Projesi ve Beylerbeyi-Çamlıca Teleferik Projesi ön plana çıktı.

Millet İttifakı Üsküdar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıç, Üsküdar'a Nefes Aldıracak Projelerini açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti yöneticilerinin de katıldığı toplantıda Kılıç, hep birlikte Üsküdar'ı kazanacaklarını belirtti. Belediye çalışanlarının da kaygılı olmasına değinen Kılıç, hiçbir belediye çalışanının işten çıkarılmayacağını söyledi.

''ÜSKÜDAR'DA İMAR SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ''

Üsküdar'ın en büyük problemi olan imar problemini, Üsküdar'da yaşayan herkesi müstakil tapulara geçirerek bağımsız yapılaşma ile çözeceğini ifade eden Kılıç ''Üsküdar'ı çağdaş bir imar anlayışı ile geliştireceğiz. Üsküdar'ın kültürel dokusunu, doğasını ve tarihi değerlerini koruyacağız.''

Millet İttifakı Üsküdar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıç, Üsküdar'a Nefes Aldıracak Projelerini açıkladı.

''ÜSKÜDAR'DA OTOPARK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ''

Üsküdar'ın bir diğer büyük problemi olan otopark sorununun da altını çizen Kılıç, İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile geliştirdikleri Harem Otogarı projesini ve yeraltı otoparklarını nasıl çoğaltacaklarını anlattı. ''Üsküdar'daki merkez mahallelerin tamamına yeraltı otoparkları yapacağız. Üsküdar'ın otopark sorununu maziye gömeceğiz.''

''BEYLERBEYİ - ÇAMLICA TELEFERİK PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ''

Çok eski bir tarih ve kültüre sahip Üsküdar'ın turizmini canlandırmaları gerektiğini söyleyen Kılıç, ''Beylerbeyi ve Çamlıca'yı birbirine bağlayan bir teleferik projesi ile Üsküdar'ın turizm potansiyelini arttıracağız. İlçe ekonomisini güçlendireceğiz.''

Yağmur yağdığında denizle birleşen Üsküdar görüntüleri görmek istemiyoruz diyen Kılıç, ''Üsküdar'daki altyapı sistemlerini tamamen yenileyeceğiz'' dedi

''ÜSKÜDAR'DAKİ ALTYAPI SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ''

Yağmur yağdığında denizle birleşen Üsküdar görüntüleri görmek istemiyoruz diyen Kılıç, ''Üsküdar'daki altyapı sistemlerini tamamen yenileyeceğiz. Yeni yağmur suyu kanalları ile atık suyu kanalları yapacağız.'' dedi.

AHMET KILIÇ ÜSKÜDAR PROJELERİ


Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir