Gürlü, ''Üsküdar'da Yaşamak Herkesin Hakkı''

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, ''Üsküdar'da yaşamak herkesin hakkı'' dedi.

Gürlü, ''Üsküdar'da Yaşamak Herkesin Hakkı''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Üsküdar'a dair açıklamalarda bulundu. Üsküdar'da mahalle kültürünün yeniden canlanması gerektiğini bir kez daha ifade etmek istediğinin altını çizerek sözlerine başlayan Gürlü, ''Üsküdar'ı yaşamak, Üsküdar'da yaşamak hepimizin hakkı. Üsküdar'ın yapısının korunması gerektiğini düşünüyoruz ancak Hangi sebeple olursa olsun, Üsküdarlıların Üsküdar'ı terk etmek zorunda kalacağı bir uygulamayı asla onaylamayız. Onaylayamayız. Ayrıntıya girmeye, tek tek maddeler saymaya gerek yok. Üsküdarlıların ranta kurban edilmesine, dar gelirli kardeşlerimizin Üsküdar'da yaşama hakkının ellerinden alınmasına asla ve asla izin vermeyiz'' şeklinde konuştu.

''BİZ HALKIMIZI HİÇ YANILTMADIK''

Saadet Partisi olarak makamlar ve koltuklar uğruna halkı asla yanıltmadıklarını da ifade eden Başkan Gürlü, ''Biz halka rağmen birşey yapmayız. Biz makamları amaç bilip, oralara ulaşmak için her yolu mübah görmeyiz. Biz ilkelerimiz için ve ilkelerimizle siyaset yapıyoruz. Biz halkımızı hiç yanıltmadık. Bunu Üsküdarlılar da çok iyi biliyor. Evet insanız, ufak tefek kusurlarımız olabilir ancak bugüne kadar ne söylediysek hep haklı çıktık'' diye konuştu.

Muhammet Gürlü ayrıca 19 Kasım Pazar saat 13:00'de Altunizade Kültür Merkezi'nde, Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın 6. Olağan Kongresi'nin gerçekleşeceğini de anımsatarak bir kez daha tüm Üsküdarlıları kongrelerine davet etti.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir