AK Parti'li milletvekili adayları Üsküdar'da buluştu

AK Parti İstanbul 1. Bölge'nin tanımış ve deneyimli Milletvekili Adayları, istikrarlı bir şekilde biraraya gelmeyi hedefledikleri toplantılarını bu ay Av. Mustafa Demiral'in ev sahipliğinde Üsküdar'da yaptılar.

AK Parti'li milletvekili adayları Üsküdar'da buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti İstanbul 1. Bölge'nin tanımış ve deneyimli Milletvekili Adayları, istikrarlı bir şekilde biraraya gelmeyi hedefledikleri toplantılarını bu ay Av. Mustafa Demiral'in ev sahipliğinde Üsküdar'da yaptılar. İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyesi, Siyaset Bilimcisi Doç. Dr. Hasan Kösebalan, toplantının önemli konuğu idi.

İstanbul Takipte Haber Sitesi'nde yer alan habere göre Siyasetin dışında uğraş verdikleri işlerde de her biri kendi alanında başarılı olmuş AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları, her ay bir ilçede toplanma geleneğini sürdürerek Türkiye'nin siyasi gündemi üzerine istişareler yapıyorlar. Seçimler bitti yan gelip yatalım mantığı yerine sürekli zinde ve antrenmanlı olan adaylar, son toplantılarını Av. Mustafa Demiral'ın ev sahipliğinde Üsküdar'da yaptılar.

Önemli isimlerin bir araya geldiği ve çok verimli geçtiğine şahitlik ettiğimiz yemekli toplantıda AK Parti Hükümetinin istikrarı ile dış politikadaki gücü ve etkili siyaseti üzerine benzer açıklamalar oldu. Çok formda gördüğümüz adayların her ay toplanarak 2019 seçimlerine kadar çok daha birikimli, deneyimli ve tecrübeli olacaklarından hiç şüphe yok.

Toplantının bir önemli konuğu da İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyesi, Siyaset Bilimcisi Doç. Dr. Hasan Kösebalan'dı. Kösebalan, 15-20 dakika iç ve dış siyasetle ilgili mühim açıklamalar yaptı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge'nin tanımış ve deneyimli Milletvekili Adayları, istikrarlı bir şekilde biraraya gelmeyi hedefledikleri toplantılarını bu ay Av. Mustafa Demiral'in ev sahipliğinde Üsküdar'da yaptılar.

Üsküdar'ın tanınmış ve saygın siyasetçisi Av. Mustafa Demiral'ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adaylarından Orhan Birdal, Alim Erdemir, Mehmet Hüsrev, Esma Ersin, Coşkun Koç, Erdal Yılmaz, Ramazan Bulum, Muhammed Ali Kumru, Hasan Ekmen'in yanı sıra da İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyesi, Siyaset Bilimcisi Doç. Dr. Hasan Kösebalan, Uluslararası Hak İhlalleri İzleme Merkezi (UHİM) Başkanı Ayhan Küçük, Üsküdar'ın deneyimli siyasetçisi ve işadamı Yusuf Ziya Tufan, Anadolu Yakası ilçe teşkilatlarından yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kaynak : istanbultakipte.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir