AK Parti Doğu ve Güneydoğulu iş adamlarını bir araya getirdi

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı ve Seçim Koordinasyon Merkezi'nin birlikte organize ettiği Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri Buluşması programı 6 Ekim 2015 Salı akşamı Üsküdar Belediyesi Kız Kulesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

AK Parti Doğu ve Güneydoğulu iş adamlarını bir araya getirdi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı'nın gerçekleştirdiği programda bir araya gelen Doğu ve Güneydoğulu iş adamları, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri programına ilgi yoğundu.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır'ın da katıldığı program, açılış konuşmasını yapan AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanı Medet Kara'nın katılımcılara teşekkür etmesiyle başladı.

Mustafa Kara, ''AK Parti için bir ayrımcılık yoktur''

MUSTAFA KARA, ''AK PARTİ İÇİN BİR AYRIMCILIK YOKTUR''

Üsküdar'da bir önceki dönem belediye başkanlığı görevini yapan iş adamı Mustafa Kara ise yaptığı konuşmada çözüm sürecini değerlendirerek kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Kara, sözlerini şöyle sürdürdü; ''Üsküdar, yaşayanlarının yüzde yetmişi Karadenizli olan, Türkiye'nin en büyük ve merkez ilçelerinden biridir. Ve ben bu ilçede doğulu bir kardeşiniz olarak seçilmiş ve görev yapmış bir kardeşinizim. AK Parti için bir ayrımcılık yoktur. Tersine AK Parti ayrımcılıkları ortadan kaldıran ve özgürlük sınırlarını genişleten, demokrasiyi gerçek anlamı ile ifa etmeye yönelik hizmet ve yenilikler yapan bir partidir. Yasakları ortadan kaldıran, geçmişte yapılan yanlışlıklardan özür dileyen bir partidir.''

Daha sonra söz alan Derin Tarih Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Akyürekli ise AK Parti iktidarında kürt vatandaşlarımıza yönelik inkâr ve asimilasyonun sona erdirildiğini ifade etti.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği program, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in yaptığı konuşma ile devam etti. Başkan Hilmi Türkmen, ''Ülkemiz ne zaman ayağa kalksa birileri önümüze engel koyuyor. Tüm bu engellemelerin kalkacağı, gözyaşı ve acıların toprağa gömülerek üzerine beton döküleceği gün olacaktır 1 Kasım!'' dedi.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Azmi Ekinci, AK Parti'nin seçim bildirgesi hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

Programın ardından davetliler ile yakından ilgilenen ve gündem hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Azmi Ekinci, AK Parti'nin seçim bildirgesi hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir