AK Parti Üsküdar ikinci yarının startını verdi

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yerel yönetimle gündemli danışma meclisi Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi'nde teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Danışma meclisine İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları da katıldı.

AK Parti Üsküdar ikinci yarının startını verdi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarının başlamasının ardından Yerel Yönetimler Gündemli Danışma Meclisi ile AK Gönüllülerle bir araya geldi. Danışma meclisinin divan başkanlığını İlçe Başkan Yardımcısı Erdem İnal yaptı.

Danışma meclisinin divan başkanlığını İlçe Başkan Yardımcısı Erdem İnal yaptı.

Coşkulu ve heyecanlı bir akşama sahne olan salonda çok değerli isimler de AK Gönüllülerle birlikteydi.

AK Parti Üsküdar ikinci yarının startını verdi

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Osman Boyraz, İsmet Uçma, Mustafa Demiral, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Fadime Taycı, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Songül Kavalcıoğlu'na vekaleten Alime Doğangöz, AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Atagün, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Teşkilatları ve AK Gönüllüler programa yoğun katılım sağladılar.

Danışma Meclisi, son dönemlerde yaşanan acı olaylar sonucu şehit olan kıymetli askerlerimiz için Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başlandı.

Danışma Meclisi, son dönemlerde yaşanan acı olaylar sonucu şehit olan kıymetli askerlerimiz için Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başlandı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır

ÜSKÜDAR'DA İKİNCİ YARI ŞİMDİ BAŞLIYOR

Ardından açılış konuşmalarını gerçekleştiren AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, birlik ve beraberlik mesajları verirken ''Tasalanma Yiğidim'' şiirine ''Ufka bak Üsküdar, iktidara az kaldı'' dizelerini ekleyerek salonda büyük bir coşkuya neden oldu.

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilat Başkanı İhsan Sorar ise teşkilat birimleri, komisyonları ve görevlerini gelen misafirlerle paylaştı. Ardından İstanbul 1. bölge milletvekili adayları Osman Boyraz, İsmet Uçma, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fadime Taycı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen duygu düşüncelerini AK Gönüllülerle paylaşmak üzere sahnede yerlerini aldılar.

AK Parti İstanbul 1. bölge milletvekili adayı Osman Boyraz

İstanbul 1. bölge milletvekili adayı Osman Boyraz, konuşmasında ülke gündemiyle ilgili paylaşımlarda bulunduktan sonra konuşmasını şöyle tamamladı; ''Muhabbet köprüleri kuracağız, Allah birliğimizi daim kılsın''.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen

TÜRKMEN, ''BU ÜLKENİN KADERİ PARTİMİZİN KADERİYLE AYNIDIR''

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise salonda bulunan mahalle teşkilatlarını selamladıktan sonra ülke gündemi ve Üsküdar özelinde paylaşımlarda bulundu. Türkmen, ''Ülkemizin kaderi partimizin kaderiyle aynıdır. Artık ülkemizde 2. yarının başlangıç tarihi 1 Kasım 2015'tir. Milletimizin verdiği karar en doğru karardır, ikinci yarı için hep birlikte hazırız. İşimiz çok... Disiplinden taviz vermeden yılmadan yorulmadan 1 Kasım 2015 ve sonrası için herkes üzerine düşeni yapacaktır'' diyerek salondan büyük alkış aldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yerel yönetimle gündemli danışma meclisi Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi'nde teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Konuşmaların ardından danışma meclisi sona erdi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir